Суспільство

Спіймали на «гарячому»: у Вінниці мешканці будинку зливали нечистоти у струмок

16 листопада 2021, 10:18

В одному з приватних помешкань по мікрорайону Корея у Вінниці, його мешканці облаштували зливну каналізацію у струмок, що протікає поруч. Найнеприємніше те, що вода з нечистотами потрапляє у річку П’ятничанка, а звідти до Південного Бугу. Під час обстеження вулиці Лермонтова, порушників інспектори Муніципальної варти, так би мовити, спіймали на «гарячому».У цей момент мешканці якраз змили воду в унітазі.

«Візит наших представників до цього будинку відбувався двічі. Першого разу, під час обстеження території, інспектори помітили трубу, яка виходила у струмок. Але з мешканців нікого дома не було. Тому навідалися туди наступного ранку. І виявили порушення у дії. Щоправда, чоловік, який відчинив двері, почав виправдовуватися, що не прописаний там. Та й інспекторів на огляд вигрібної яви не пустив. Та це не завадило інспекторам виписати адміністративний протокол», - розповів Вінниця.info Олександр Грама, начальник контролю за об’єктами водного фонду Вінницької муніципальної варти.

Нагадаємо, у селі Гавришівка, яке входить до Вінницької громади, недобросовісний асенізатор зливав нечистоти на свою земельну ділянку, у місцеве озеро та лісосмугу. Не витримавши нестерпного смороду люди викликали муніципалів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Муніципальна варта Вінниці.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця каналізація струмок порушення 
Матеріали по темі