Місто

Спочатку тролейбуси до Стрижавки, а потім об’єднання – до Вінницької мерії повторно зареєстрували петицію

6 квітня 2019, 09:48

До Вінницької міської ради повторно зареєстрували петицію про продовження тролейбусної лінії до Стрижавки.

«Стрижавка теріторіально розташоване поблизу м.Вінниця (7км), а також має понад 9100 жителів… Цей мікрорайон має потенціал для нового будівництва. Багато місцевих жителів працюють, навчаються у м.Вінниці. Для нас буде зручніше користуватись громадським транспортом, який однозначно має переваги перед маршрутками.

Для порівняння, с.Агрономічне, де проживають 3800 жителів. Після введення тролейбусної лінії, значно збільшилась кількість молодих сімей, які побудували будинки і оселились тут», - написав Роман Сливок.

18 лютого Вінницька міська рада відповіла на аналогічну петицію. В мерії повідомили, що розглянуть тaкий вaріaнт лише в тому випaдку, коли нaселений пункт увійде до склaду Вінницької міської ОТГ.

Втім автор пропонує зробити навпаки: спершу продовжити тролейбусну лінію,а потім – об’єднувати.

«Ми чудово розуміємо, що в авто іноземного виробництва преміум чи бізнес класу вам байдуже, як простим людям, стоячи на кінцевій зупинці Меморіал Визволення, о 7год 45хв доїхати в мікрорайон Вишенька на 8год. на роботу.

По-друге, при запровадженні тролейбусного маршруту, це створить конкуренцію приміському маршруту та вплине на якість послуг по перевезенню, адже ніхто з Вас взимку не стоїть на кінцевій зупинці по 30 хв. з дітьми та не їде в автобусі при мінус 5С.

По-третє, як вже повідомлялось в попередній петиції, тролейбусний маршрут дає потенціал для розвитку мікрорайону.

Ми - жителі стм. Стрижавка чудово розуміємо, як тільки нас приєднають до Вінницької громади , то зразу розглянеться питання про маршрут до Стрижавки.

А може варто спробувати спочатку продовження маршруту, а потім приєднання до громади м. Вінниця? Як це зробити на законодавчому рівні, ми думаємо ви знаєте краще нас, адже для цього потрібно встати з крісла та почати щось робити в цьому напрямку. Надіємося на ваше розуміння», - зазначено у зверненні.

Щоб петицію розглянули у міській раді, потрібно 350 підписів.

Вінниця.info

Теги: петиція ВМР транспорт Стрижавка  
Матеріали по темі