Культура

Спонтанна прогулянка Вінницею-Венецією фіналістів «Євробачення 2021» Go-A Band. Фото і відео

15 вересня 2021, 12:17

Сотні обіймів та селфі з учасниками Go-A Band – так запам’ятається городянам другий візит музикантів до Вінниці. А от про що згадуватимуть фіналісти «Євробачення», говорячи про наше місто, – в ексклюзивному репортажі Вінниця.info.

Одразу після фінального концерту, який влаштували до Дня народження Вінниці на площі Стуса, Go-A Band здивували публіку своєю щирістю. Судіть самі, не встигли спуститися зі сцени, як у фан-зоні та за її межами, чимала кількість глядачів просила з ними фото на згадку. І вони нікому не відмовили. Ба більше, солістка Катерина Павленко підійшла до огородження, де її чекали фанати, та почала обіймати їх.

«Не боюся обіймів, адже вакцинована. Окрім того, ми всім гуртом вже перехворіли на коронавірус», – зауважує Катерина.


Напередодні приїзду до Вінниці, ми встигли поспілкуватися з Go-A Band та дізнатися, що п’ять років тому вони виступали у Вінниці.

«Чим змінилося ваше місто за ці роки? Повірте, я не дам вам однозначної відповіді. Адже, як і тоді, ми приїхали на концерт автобусом. Практично одразу після концерту… знову в автобус і поїхали. Роздивитися Вінницю не було часу. Але ми знаємо, що це історичне місто. Чули про мури, про знаменитий світломузичний фонтан. Звісно, є велике бажання познайомитися ближче з історією та сьогоденням цього населеного пункту», – розповідає на запитання репортера Вінниця.info Катерина Павленко.

Пропонуємо учасникам гурту плавучу екскурсію річкою Південний Буг міською родзинкою –«вінниціанською» гондолою.

«Чому б і ні? Прокататися річкою та глянути на світломузичне шоу на фонтані, так, це цікаво! Ми поки в Італії не були. І дуже символічно, що у Вінниці, назва яка співзвучна з Венецією, ми будемо кататися на гондолі», – влучно підмічають музиканти.

Поки йдемо набережною між Центральним та Київським мостами, Катерина пригадує один випадок з її життя.

«Якось я запізнювалась на маршрутку, забігла до автовокзалу, де зовсім ще не було пасажирів. Як помічаю, до мене підходить охоронець. Спочатку подумала, що він попросить мене покинути залу. Але… я дивлюсь на нього і точно знаю, що ми колись були знайомі. Знаєте, такі дитячі спогади. А по його очах розумію, що у нього ті ж самі емоції. Ми обійнялися, трохи поговорили. Але я й досі не знаю точно, хто то був…», – каже вона.

Плавуча екскурсія Go-A Band сподобалася.

«Супер! Що ще сподобалося? Фонтан і «Лебедине озеро» (у цей день на світломузичному шоу була представлена така програма, – примітка автора). А ще, дізналися, чому приміщення старої котельні «Вінницяобленерго» називають «Титаніком», показали острів «Кемпа». Напередодні нас попереджали, коли будемо проходити під Центральним мостом, треба загадувати бажання. Але не всі згадали це зробити», – жартують музиканти.


часники гурту зауважили, при можливості спробують приїхати у Вінницю, аби провести повномасштабне знайомство з містом. Та коли це здійсниться, планувати й не беруться. Адже після «Євробачення», на якому вони посіли п’яте місце, у Go-A Band збільшилась кількість концертів як Україною, так й іншими країнами світу. До слова, перед виступом у Вінниці, вони повернулися з Бельгії. А через день після нашого міста, вже провели концерт у Львові.

Зауважимо, пісня «SHUM», з якою Go-A Band виступив на «Євробаченні», зайняла друге місце в чарті 50 Viral Spotify у США. Також стала першою україномовною піснею у світовому чарті Billboard. До того туди потрапляли лише пісні українських музикантів, виконані іноземними мовами.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Go-A Band з їх концерту у Вінниці.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Go-A Band прогулянка гондола 
Матеріали по темі