Спорт

Спортсмен з Козятина переміг в турнірі з настільного тенісу в Бердичеві

4 вересня 2020, 10:56

У Бердичеві пройшов рейтинговий турнір з настільного тенісу, в якому взяли участь багато провідних тенісистів із Хмельницького, Вінниці, Могилева-Подільського, Калинівки, Хмільника, Бердичева, Уланова, Чуднова та Козятина – всього 37 учасників. Найбільш представницькою була Вінницька команда. Зрештою, до фіналу вийшли два спортсмени з Козятина: Олег Білецький та Іван Поберій. Майстер спорту Олег Білецький переграв свого земляка в трьох партіях і виборов «золото» турніру.

Про це повідомляють на сайті відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Як йдеться в повідомленні, змагання співпали із 70-річним ювілеєм організатора цього турніру, неодноразового учасника Всеукраїнських змагань, Чемпіонату світу серед ветеранів Анатолія Костенка.

Перед початком турніру учасники тепло привітали Анатолія Костенка з ювілеєм, вручивши йому пам’ятну медаль і грамоту.

Потім відбулося жеребкування, за допомогою якого всіх учасників розділили на 7 підгруп. Вони і визначили вісімку кращих 1-го фіналу, до якої увійшли два представники з Козятина. Це майстер спорту Олег Білецький та кандидат у майстри спорту Іван Поберій. Зрештою, вони і зустрілися в головному фіналі.

Більш досвідчений майстер спорту Олег Білецький переграв свого земляка у трьох партіях (3:0).

Третє місце у цьому турнірі посів кандидат у майстри спорту Олександр Бронецький (Бердичів), який в напруженій боротьбі зумів переграти Юрія Гару (Хмельницький) – 3:2.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вінничанин виборов «золото» на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: спорт настільний теніс Козятин перемога 
Матеріали по темі