Спорт

Спортсмен з Вінниччини представлятиме Україну на Олімпіаді в Токіо. Фото

3 червня 2019, 12:07

Олег Царьков, спортсмен, який виступає за Вінниччину, здобув перемогу у фіналі Кубка світу зі стрільби кульової. Він отримав ліцензію та представлятиме Україну на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

Про це Вiнниця.info повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Вінницької ОДА.

Сам Олег родом з Фастова, раніше виступав у змаганнях за Львівську область, але з 2017 року проживає на Вінниччині і виступає за Вінницьку область. В березні 2018 року обласним відділенням НОК України він був визнаний кращим спортсменом, після того, які відзначився на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї в Дьорі (Угорщина). Спортсмен здобув бронзу в новій олімпійській вправі. Це стрільба з гвинтівки серед змішаних пар: за умовами змагання, очки, набрані жінкою і чоловіком, складаються.

31-річний Олег Царьков – армієць, представляє Збройні Сили України.

Варто відзначити, що в 2014 році Олег здобув золоту медаль чемпіонату Європи у стрільбі з гвинтівки. Це була перша нагорода найвищого ґатунку за всю історію виступів українських стрілків на першостях Старого світу за роки Незалежності України. Також він був фіналістом Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Вiнниця.info, фото – зі сторінки Олега Царькова в соцмережі

Теги: спорт кульова стрільба Олімпіада 
Матеріали по темі