0

111

0

Чемпіонат відбувся з 5 по 9 листопада

З 5 по 9 листопада в Сербії відбувся Чемпіонат світу з боротьби самбо серед юнаків, юніорів та дорослих. В складі збірної команди України в змаганнях взяв участь вихованець Вінницької обласної комплексної ДЮСШ Петро Давиденко (тренер – Нагорняк Іван Григорович). В особистому заліку спортсмен здобув третє місце.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці заступниця голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Як йдеться в повідомленні, в особистому заліку серед дорослих Петро Давиденко посів третє місце в категорії до 90 кілограмів в бойовому розділі, поступившись своєму конкуренту з Росії, багаторазовому чемпіону світу та Європи Султану Алієву.

Як зазначає заступниця голови ОДА, боротьба самбо розвивається:

• м. Вінниця;

• м. Ладижин;

• Оратівському районі.

Цим видом спорту в області займаються 387 вихованців, з якими працюють 15 тренерів-викладачів.

На підготовку та участь в змаганнях використовувались кошти з державного бюджету Мінмолодьспорту.

Спортсмен з Вінниччини виборов «бронзу» на Чемпіонаті світу з боротьби самбо в Сербії - фото 2

Нагадаємо, на всеукраїнських турнірах спортсмени з Вінницької області здобули золоті, срібні та бронзові медалі.