Спорт
0

106

0

Спортсмени з Вінниччини вибороли «золото» та «срібло» на двох Чемпіонатах України

Змагання відбуваються з дотриманням всіх протиепідемічних вимог

З 23-го липня до 2-го серпня у селищі Мангуш Донецької області проходять відразу три Чемпіонати України: з пауерліфтингу, «жиму лежачи» та класичного «жиму лежачи» серед всіх вікових груп. Двоє спортсменів з Вінницької області вже вибороли «золото» та «срібло».

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як йдеться в повідомленні, у заліку вінничани вже мають перемоги: у Чемпіонаті України з класичного «жиму лежачи» 1 місце зайняв Чупринко Іван, ЗМСУ, вагова категорія до 74 кг. На Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед чоловіків 2 місце зайняв Коломієць Віталій, МСУМК, вагова категорія до 83 кг.

Наразі змагання ще тривають.

У чемпіонатах беруть участь представники 22 регіонів України, близько 130 учасників.

Чемпіонати проходять з виконанням усіх протиепідемічних вимог: не більше 50-ти осіб у кожній групі учасників, дотримання дистанції, застосування засобів індивідуального захисту, доступність дезінфекторів тощо.

Нагадаємо, паралімпійці з Ладижина вибороли «золото» на змаганнях у Великій Британії.