У Вінниці стартувала молодіжна хокейна Ліга
02.03.2021, 14:26

На майданчик виходили команди «Юність» і «Сніжний барс»

Вінницькі боксери на міжнародному турнірі вибороли «золото» та «бронзу»
22.02.2021, 11:59

«Золото» виборов 18-річний Геннадій Масленніков, який у фіналі переміг представника з Росії.

Вінницькі спортсмени вибороли чотири медалі на змаганнях з греко-римської боротьби
22.02.2021, 10:12

У змаганнях взяли участь 340 спортсменів з різних областей України

Вінницька «Нива» вдома переграла житомирське «Полісся»
19.02.2021, 09:30

Це перша перемога «оновленого» вінницького футбольного клубу

Спортсмен з Вінниці посів третє місце на Чемпіонаті України з самбо
16.02.2021, 12:31

На змаганнях у своїй ваговій категорії він виборов «бронзу».

Вихованець вінницької «Ниви» Віктор Циганков став кращим футболістом України
16.02.2021, 10:57

Загалом, на церемонії «Футбольні зірки України – 2020» визначили переможців у 16 номінаціях.

Вінницькі спортсмени зайняли третє місце на чемпіонаті України зі стрільби кульової
15.02.2021, 12:48

Спортсмени привезли 9 золотих і 3 срібних медалей

Вінничанин представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з боротьби самбо
08.02.2021, 12:15

Олексій Липко став переможцем у ваговій категорії до 79 кг серед юніорів на чемпіонаті України в Харкові

Юна вінничанка вп’яте стала чемпіонкою світу з паратхеквондо
04.02.2021, 17:23

Дівчина перемогла в онлайн-змаганнях, організованих в США, та виборола «золото».

Вінницькі легкоатлети вибороли «бронзу» на чемпіонаті України
01.02.2021, 13:41

Троє спортсменів привезли чотири бронзові медалі.

Президентом вінницької «Ниви» став Артур Загорулько
22.01.2021, 10:04

Новий очільник «Ниви» в минулому був гравцем клубу.

У Вінниці визначили спортсменів, які представлятимуть область на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні
11.01.2021, 15:29

За результатами змагань, в яких брали участь також атлети з Кіровоградської, Харківської та Хмельницької областей, визначили спортсменів, які представлятимуть Вінниччину на всеукраїнському чемпіонаті.

Вінничани вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування
11.01.2021, 14:12

У Херсонській області проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків(бігом)