Спорт

Вінницька «Нива» приймає «Чайку» із Петропавлівської Борщагівки
15.10.2019, 09:51

19 жовтня вінницька «Нива» проведе матч на Центральному стадіоні із «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.

«Нива» приймає «Поділля». Вболівальники чекають реванш за поразку в першому колі
07.10.2019, 12:42

У Вінниці «Нива» зіграє з хмельницьким «Поділлям»

Вінничанка встановила рекорд України з жиму лежачи в 113 кілограмів
01.10.2019, 11:09

В Харкові проходив чемпіонат України з класичного паурліфтингу.

У Вінниці вперше відкрили клуб фехтування. Фото
23.09.2019, 16:47

Фахівці проводять тренування у двох спортивних залах міста.

«Закрутка по-вінницьки. Соточка» – у Вінниці пройшов п’ятий веломарафон. Фото
23.09.2019, 12:44

Майже 300 велосипедистів, серед яких професійні спортсмени і любителі велоспорту, одночасно виїхали з Європейської площі.

Вихованці спортивної школи №5 перемогли на чемпіонаті з сумо у Вінниці
20.09.2019, 15:45

Нещодавно у Вінницівідбувся чемпіонат області з сумо серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь 4 команди. Перше командне місце здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Вінницька «Нива» зіграє з чернівецькою «Буковиною»
19.09.2019, 09:35

Це буде поєдинок 11-го туру чемпіонату України з футболу.

Понад сотня спортсменів приїхали до Вінниці на Кубок України зі спортивної акробатики. Фото
18.09.2019, 16:50

18 вересня у Вінниці, в приміщенні СК «Авангард» стартував Кубок України зі спортивної акробатики.

Випускник ДонНУ імені Василя Стуса став чемпіоном світу з паралімпійського плавання
13.09.2019, 10:03

Випускник Донецького національного університету імені Василя Стуса Віктор Смірнов здобув чергову нагороду на чемпіонаті світу в Лондоні. Незрячий український спортсмен став переможцем.

У Вінниці привітали кращих спортсменів, боксерам вручили посвідчення майстрів спорту. Фото
12.09.2019, 16:21

В другу суботу вересня традиційно відзначають День фізичної культури і спорту.

У Вінниці відбудеться всеукраїнський турнір з баскетболу
11.09.2019, 17:43

Змагання проходитимуть у спортивному корпусі Вінницького медичного університету (вул. Пирогова, 54).

У Вінниці нагородили понад 100 спортсменів. Фото
11.09.2019, 09:49

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту.

Юні вінничани стали володарями титулу Чемпіона світу в шашках
03.09.2019, 11:00

Чемпіони і призери чемпіонату світу визначалися серед юнаків та дівчат у шести вікових категоріях

«Ми – є»: художня гімнастика на Вінниччині потребує підтримки. Відео
29.08.2019, 18:45

У Вінницькій області більше двох тисяч дівчат займаються художньою гімнастикою

Для вінницької «Ниви» знайшли інвестора. Половину клубу перепишуть на компанію-спонсора
27.08.2019, 08:52

До структури ФК «Нива» готується увійти потужний інвестор

Вінничани здобули «срібло» під час змагань з хокею на траві у Білорусі
26.08.2019, 12:50

У Мінську (Білорусь) відбувся другий Євроазіатський фестиваль з хокею на траві серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь команди Білорусі, Росії, Голландії і України.

«Нива» проведе два матчі на Київщині: в чемпіонаті зіграють з «Чайкою», в Кубку – з «Діназом»
22.08.2019, 09:53

27 серпня вінницька «Нива» із «Діназом», а 24 серпня проведе матч 5-го туру чемпіонату України з «Чайкою»