Спорт

Вінницькі боксери привезли перемоги з турніру в Луцьку і змагаються за право битися на чемпіонаті України
06.11.2019, 10:19

Вінницькі боксери здобувають чергові перемоги, щоб мати право представляти область у складі команди на чемпіонаті України. Вкінці жовтня – на початку листопада відбулося два важливих змагання, під час яких хлопці вибороли омріяні перемоги.

Вінницька «Нива» у грі з «Оболонню-2» втратила перемогу на останніх секундах. Фото
04.11.2019, 14:32

В минулих 5 турах підопічні Колінса Нгахи здобули 3 перемоги, по разу зіграли внічию і поступилися.

Вінницькі самбісти привезли «срібло» та «бронзу» з чемпіонату України
01.11.2019, 09:28

Срібними призерами змагань стали: Ігор Черняк та Микола Шрамко. Бронзові призери – Ельшан Луканюк, Назар Лобода та Максим Медвєдєв.

Маленькі вінничани здобули «золото» і «срібло» на турнірі з дзюдо у Львові
29.10.2019, 17:17

Чемпіоном змагань став Володимир Дніпровський. Срібним призером – Рашад Гулузаде.

Вінницька «Нива» приймає столичних «пивоварів»
29.10.2019, 09:32

2 листопада у Вінниці, на Центральному стадіоні відбудеться гра між вінницькою нивою та київськими «Оболонь Бровар-2».

Вінницький боєць став чемпіоном Міжнародного турніру з ММА «PRIDE»
28.10.2019, 12:34

Боєць тульчинського спортивного клубу «Гепард» Сакал Вадим технічним нокаутом переміг боксера з Італії

Боксер з Вінниці здобув 16-ту дострокову перемогу, нокаутувавши американця Бронсона
28.10.2019, 10:26

Сергій Богачук нокаутував Бронсона в четвертому раунді

Майор ЗСУ 182 рази підняв вагу і виграв Кубок Вінниччини з гирьового спорту
27.10.2019, 16:09

Розіграли Кубок Вінниччини з гирьового спорту

Вінницький боксер, який здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи, став спортсменом місяця
24.10.2019, 10:24

Виконком обласного відділення Національного олімпійського комітету України визначив кращого спортсмена вересня на Вінниччині. Ним став молодий і перспективний боксер Ігор Ковтун. По традиції він отримає грошовий сертифікат відділення НОК України на суму 3 тисячі гривень.

Вінницький фрі-файтер виграв чемпіонат України і здобув путівку на чемпіонат світу
23.10.2019, 11:14

Чемпіонат України з фрі-файту (українського виду змішаних єдиноборств) провели у Тернополі. Змагалися старші юнаки і дорослі. До вінницької збірної входили чотири спортсмени.

У Німеччині глядачі аплодували вінницьким боксерам. Спортсмени здобули 6 нагород за місяць. Фото і відео
22.10.2019, 17:07

З початку жовтня вінницькі боксери привезли додому шість нагород.

Вінничани привезли бронзу із чемпіонату світу з сумо, який проходив у Японії
22.10.2019, 12:34

Вони є представниками вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 здобули три бронзових нагороди.

Вінницька «Нива» приймає «Чайку» із Петропавлівської Борщагівки
15.10.2019, 09:51

19 жовтня вінницька «Нива» проведе матч на Центральному стадіоні із «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.

«Нива» приймає «Поділля». Вболівальники чекають реванш за поразку в першому колі
07.10.2019, 12:42

У Вінниці «Нива» зіграє з хмельницьким «Поділлям»

Вінничанка встановила рекорд України з жиму лежачи в 113 кілограмів
01.10.2019, 11:09

В Харкові проходив чемпіонат України з класичного паурліфтингу.

У Вінниці вперше відкрили клуб фехтування. Фото
23.09.2019, 16:47

Фахівці проводять тренування у двох спортивних залах міста.

«Закрутка по-вінницьки. Соточка» – у Вінниці пройшов п’ятий веломарафон. Фото
23.09.2019, 12:44

Майже 300 велосипедистів, серед яких професійні спортсмени і любителі велоспорту, одночасно виїхали з Європейської площі.

Вихованці спортивної школи №5 перемогли на чемпіонаті з сумо у Вінниці
20.09.2019, 15:45

Нещодавно у Вінницівідбувся чемпіонат області з сумо серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь 4 команди. Перше командне місце здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Вінницька «Нива» зіграє з чернівецькою «Буковиною»
19.09.2019, 09:35

Це буде поєдинок 11-го туру чемпіонату України з футболу.