Спорт

Спортсмени з Вінниччини вибороли «золото», «срібло» та «бронзу» на Кубку Європи з сумо
27.09.2022, 13:09

У м. Седльце (Польща) відбувся Кубок Європи з сумо серед чоловіків та жінок (ІІ ранг).За підсумками змагань спортсмени з Вінниччини вибороли призові місця.

Вінничанка здобула відразу дві нагороди «срібло» та «бронзу» на всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное
26.09.2022, 15:57

Цими вихідними у м. Ковель відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное

На Вінниччині волейболісти зібрали 6000 гривень на ЗСУ
25.09.2022, 12:01

24 вересня смт. Стрижавка відбулись волейбольні змагання

Вінницький самбіст Павло Зверько виборов бронзу на Чемпіонаті Світу з єдиноборств FISU
22.09.2022, 17:12

З 21 по 23 вересня у м. Самсун (Туреччина) проходить Чемпіонат Світу з єдиноборств FISU.

Вінницька важкоатлетка Тетяна Вітвіцька виборола «бронзу» на Чемпіонаті України з важкої атлетики
22.09.2022, 15:42

Вінницька важкоатлетка Тетяна Вітвіцька змагалась у ваговій категорії до 45 кг. У вправі поштовх вона підкорила штангу у 63 кг та здобула бронзову медаль. У загальному заліку дівчина стала п’ятою.

Вінничани здобули медалі Відкритого чемпіонату з веслувального слалому
20.09.2022, 14:50

У с. Сокілець Немирівського району відбувся Відкритий чемпіонат міста з веслувального слалому. Змагання пройшли на відвідному каналі р. Південний Буг.

Вінничанин Важа Даіаурі отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня
13.09.2022, 17:20

У свої 23 роки, Важа Даіаурі - багаторазовий чемпіон та призер, володар кубків України та Європи серед дорослих та молоді з сумо. Цього року він здобув «золото» на Всесвітніх іграх із неолімпійських видів спорту.

Набір на тренування проводитьcя за попереднім записом

У Вінницькому центрі «Я-Маріуполь» збирають команду на чемпіонат України з флорболу

07.09.2022, 09:41

На Хмельниччині відбулися легкоатлетичні змагання на честь призерів Ігор ХХ Олімпіади

Вінничанин здобув кубок кращого сумоїста чемпіонату Європи
06.09.2022, 12:11

Вінничанин Важа Даіаурі здобув кубок кращого сумоїста чемпіонату Європи, який проходить у Польщі

У Вінниці 15 команд грають у благодійному футбольному турнірі на користь ЗСУ
04.09.2022, 16:03

Футбольна битва проходить на базі 31-ї школи

Історична подія: На Вінниччині відбувся перший чемпіонат з триатлону
29.08.2022, 13:58

Перші історичні змагання з триатлону на Вінниччині відбулися 28 серпня у селі Могилівка. У змаганнях взяли участь 65 спортсменів з усієї України.