Суспільство

Спортшколам Вінниччини вручили ключі від нових мікроавтобусів. Фото

15 травня 2019, 13:31

15 травня на Центральному стадіоні спортивним школам Вінниччини вручили 5 нових мікроавтобусів марки «Volkswagen» та «Ford». Загальна вартість автомобілів – понад 5 мільйонів гривень.

Школа вищої спортивної майстерності, школа олімпійського резерву з веслування ім. Юлії Рябчинської та дитячо-юнацькій спортивна школа отримали нові автомобілі. Тепер учні їздитимуть в комфорті на змагання.

«Дуже давно в галузі фізичної культури та спорту не оновлювався автопарк. В цьому році прийшов час, після оновлення матеріально-технічної бази, все ж таки оновити автопарк для дитячих спортивних шкіл. Ми розпочали поки що з школи вищої спортивної майстерності, школи олімпійського резерву з веслування ім. Юлії Рябчинської, – даний автомобіль обладнаний «рейлінгами», які призначені для перевезення човнів, новоствореної дитячо-юнацької спортивної школи, яка має 9 видів спорту. В цьому році ми цю мрію здійснили», – зазначив Сергій Чернявський, начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА.

Автопарк спортивних шкіл не оновлювався з 90-х років.


«В 2016 році нам вдалося придбати автомобіль для «Інваспорту», в 2017 році - вантажний автомобіля для «Спорт для всіх». В цьому році 5 автомобілів для спортивних шкіл. За два роки автомобілі себе окуплять. Для того, щоб підняти рівень спорту, потрібно створити умови для того, щоб спортсмени могли займатися і дати можливість розвиватися на місцях.

Крім того, в минулому році ми почали реконструкцію спорткомплексу «Здоров’я». Це вперше у Вінницькій області реконструюється спорткомплекс, де буде об’єднано «Інваспорт» і «Спорт для всіх», де буде прораховуватися 9 видів спорту. Приблизно, буде витрачено 38 мільйонів гривень для реконструкції спортивного комплексу, щоб зробити його сучасним і європейським», – зазначив Олександр Крученюк, заступник голова ОДА.

Також було вручено нагороду вінницькому спортсмену, бронзовому призеру Паралімпійських ігор, неодноразовому переможцю Кубків Світу Олексію Денисюку. Вчора він повернувся з Міжнародного турніру зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, на якому Олексій здобув дві золотих медалі, одну срібну та одну бронзову медаль. Сьогодні йому вручили пневматичний пістолет «STEYREVO-10», який спортсмен використовуватиме з метою якісної підготовки та участі у міжнародних змаганнях та Паралімпійських іграх в Токіо - 2020.

Придбаний він за кошти обласного бюджету – 58 тисяч гривень.

Вінниця.info

Теги: автопарк мікроавтобус спортсмен 
Матеріали по темі