Спорт

Спортивні танці та акробатичні трюки: у Вінниці відбувся день студентського спорту. Фото

20 вересня 2019, 18:10

20 вересня, у Міжнародний день студентського спорту, студенти та викладачі Вінницьких вишів зібрались на Європейській площі з нагоди відкриття XV Універсіади України 2019-2020 рр. серед студентської молоді.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Ніщо так не здатне об’єднати людей, як спорт. Ніщо так не виробляє в людині прагнення до першості, ніж заняття спортом. Тож хочу запропонувати вам започаткувати тут і зараз флешмоб: «Загітуй свого друга зайнятися спортом» із висвітленням у фейсбуці. На моє глибоке переконання, саме спорт допомагає формувати молоду людину як особистість, а молодь – це саме та рушійна сила, яка здатна змінити на краще усе в нашій державі. Спорт – це краса і сила, спорт – це здоров’я і саме життя», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Крученюк.

Варто нагадати, що 20 вересня визначене як Міжнародний день студентського спорту, відповідно до рішення 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, з 2015 року. Цьогоріч на його відзначення різноманітні заходи проходять одночасно в усіх регіонах України, участь у них беруть понад 40 000 студентів із 285 закладів вищої освіти. Міжнародний день студентського спорту в Україні відзначають за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнської громадської організації «Спортивної студентської спілки України», Національної академії педагогічних наук України.

Студенти Вінницьких університетів та коледжів під час свята на Європейській площі обласного центру демонстрували свою вправність у спортивних танцях, показували акробатичні вміння та залучали до рухової активності усіх учасників заходу.

Під час урочистостей також були вручені кубки вищим навчальним закладам та викладачам-переможцям XІV-ї літньої Універсіади від Вінниччини.

Серед найспортивніших вишів Вінниччини – ВДПУ ім. М.Коцюбинського, ДонНУ ім. Василя Стуса, Вінницький технічний та торгово-економічний університети.

Вiнниця.info, фото з сайту ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спорт студенти молодь 
Матеріали по темі