Суспільство

Спостерігачі ОПОРИ повідомили про недостатню кількість скриньок на двох дільницях Вінниччини

25 жовтня 2020, 09:25

Вінницькій області на двох дільницях, де присутні спостерігачі ОПОРИ, немає достатньої кількості стаціонарних скриньок.

Про це повідомляє ГМ ОПОРА.

Зокрема, на ДВК №051097 в смт Томашпіль наявні три великі стаціонарні скриньки замість чотирьох.

Також на ДВК №050693, що у селі Кукавка Могилів-Подільського району є дві стаціонарні скриньки замість чотирьох та лише одна переносна скринька.

Відповідно до частини 6 статті 62 Виборчого кодексу України, кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок - стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня - не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика - не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок. Стаціонарні виборчі скриньки розміщуються у приміщенні для голосування таким чином, щоб виборці при підході до них мали можливість проходити через кабіни для таємного голосування.

Нагадаємо, виборчі дільниці працюють з 8:00 до 20:00 години. У Вінницькій області 1634 виборчих дільниць, всі відкрились вчасно і без порушень.

Редакція Вінниця.info сьогодні висвітлює всі події дня виборів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото - ОПОРА

Теги: вибори 2020 Вінниччина скриньки 
Матеріали по темі