Влада

«Справа солі»: у Вінницькій міськраді відсторонили чиновницю одного з департаментів. Ще двом посадовцям продовжили строк відсторонення

21 липня 2020, 13:47

Двом посадовцям Вінницької міської ради продовжили термін відсторонення від посад до 24-го серпня, допоки в суді триває розгляд їхніх справ. Також від виконання обов’язків відсторонили головного спеціаліста одного з відділів департаменту комунального господарства та благоустрою. Підставою для цих розпоряджень став судовий розгляд щодо зловживання службовим становищем посадовцями цього департаменту під час закупівель дорожньої солі в грудні 2019-го року.

Згідно з розпорядженнями Вінницького міського голови від 5-го травня, від займаних посад на період розслідування відсторонили директора департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Володимира Ніценка, а також начальника відділу утримання об’єктів благоустрою цього департаменту Вячеслава Хілінського. Тоді строк відсторонення був визначений до 24-го червня.

Відповідно до розпорядження мера від 16-го липня, посадовцям продовжили строк відсторонення від виконання обов’язків до 24-го серпня.

Також 15-го липня опублікували документ, за яким від займаної посади до 24-го серпня відсторонили головного спеціаліста відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Світлану Чумак.

Нагадаємо, в квітні працівники Служби безпеки України встановили, що в грудні минулого посадовці департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради домовилися з місцевим товариством на постачання дорожньої солі на суму в 9,9 мільйонів гривень. Відповідно до експертизи спецслужби, ця ціна завищена на майже 4,8 мільйонів.

Згодом ситуацію прокоментували міський голова Вінниці Сергій Моргунов та директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко, якого підозрюють в рамках розслідування. Очільник департаменту тоді зазначив, що усі звинувачення проти нього несправедливі та безпідставні.

Рішенням суду, посадовця міської ради відпустили під особисте зобов’язання. В прокуратурі тоді подали апеляційну скаргу.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: дорожня сіль СБУ міськрада суду розгляд зловживання бюджет 
Матеріали по темі