Здоров‎’‎я

Стан 2-річного Павлика з Чернівецького району, який перехворів на коронавірус, покращився. Хлопчик почав самостійно їсти

30 червня 2020, 16:08

Станом на 30-е червня стан здоров’я маленького Павлика, який наприкінці березня захворів на коронавірус і переніс клінічну смерть, значно поліпшився. Хлопчик почав самостійно їсти, реагує на звук і світло, може хапатися та брати предмети в ручку.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці народний депутат Геннадій Вацак.

«Хлопчик продовжує лікуватися у Вінниці. Є вагомі покращення в стані його здоров’я. Самостійно їсть, без зонду, перевели на звичайні продуктові суміші. Не ходить, проте сам перевертається в ліжечку, реагує на звук та світло. Посилений курс масажу дав позитивний результат, знялася контрактура ручок. Може самостійно хапатися, брати в ручку. Показує, що йому подобається бути серед діток, видно, що любить слухати. Впродовж місяця з ним в лікарні знаходиться мама. В порівнянні з початком, це надзвичайний прогрес», – йдеться в дописі народного депутата.

Нагадаємо, дворічний Павлик захворів на коронавірус наприкінці березня. Тривалий час за життя дитини, яка через хворобу пережила клінічну смерть, боролися лікарі Могилів-Подільської окружної лікарні. Вони заради цього пішли на самоізоляцію.

В середині квітня повторні тести на COVID-19 в дитини показали негативний результат. Проте хлопчик потребував тривалої реабілітації, оскільки перенесені хвороба та клінічна смерть пошкодили його здоров’я.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: коронавірус захворювання дитина 
Матеріали по темі