Економіка

Станція Сорока на Вінниччині, яку вдалося вберегти від закриття після втручання Борзова, відновила свою роботу

7 серпня 2020, 16:19

На початку липня в АТ «Укрзалізниця» збиралися закрити залізничну станцію Сорока в Іллінецькому районі, яка є кінцевою на не електрифікованій одноколійній ділянці. Тоді місцеві підприємці, для яких функціонування станції є важливим, звернулися зі скаргою до голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова. Також з проханням втрутитись до посадовця звернувся голова Іллінецької ОТГ. Станом на 6 серпня роботу станції відновили.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці голови ОДА Сергія Борзова.

«Поїзд пішов! 700 нових шпал і станцію «Сорока» Укрзалізниця відкрила.

2 липня голова Іллінецької ОТГ Володимир Ящук звернувся по допомогу: «Допоможіть! Станцію закривають. Так уже було. Не перший раз Одеська залізниця нас ставить на коліна, а ми підіймаємося... Там шпали гнилі...».

Тоді домовились, що Укрзалізниця станцію не закриває, а місцеві підприємці шукають нові шпали.

Станція для бізнесу стратегічний об’єкт: поруч елеватор - зерно вантажать і залізницею везуть у порт.

Підприємці купили нові шпали. «Вчора ввечері поїзд пішов!» - сьогодні подзвонили з Іллінців», – йдеться в дописі посадовця.

Також інформацію про відновлення роботи залізничної станції повідомили і на офіційній сторінці Іллінецької міської ОТГ.

«За спряння голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова відновлено роботу залізничної дільниці Оратів-станція Сорока. З відповідним проханням допомогти у вирішені цього питання звернувся до керівника області Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Було ухвалено компромісне рішення спільними зусиллями Укрзалізниці та підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність з використанням залізничних перевезень через станцію Сорока, провестти ремонт та заміну залізничних колій. Ремонтні роботи завершено та відновлено вантажні перевезення, що важливо для забезпечення ефективної діяльності багатьох підприємств Іллінецької міської ОТГ», – повідомляють в дописі.Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА, відео – з фейсбук-сторінки Іллінецької міської ОТГ

Теги: Борзов залізниця станція Іллінецька ОТГ 
Матеріали по темі