Суспільство

Степанов прокоментував, чи віднесуть Вінницьку область до «червоної» зони

4 березня 2021, 14:36

Під час брифінгу міністра охорони здоров’я України 4 березня у Вінниці Максима Степанова запитали, чи внесуть Вінницьку область до «червоної зони» небезпечності поширення коронавірусу, адже зафіксовано рекордну кількість випадків СOVID-19 за минулу добу – 827.

«Коли ми говоримо про введення відповідного рівня епіднебезпеки, згідно Постанови, чітко визначено критерії за яких вводиться. Перевищення двох критеріїв, це введення відповідного «червоного» рівня. Один з критеріїв це завантаженість ліжок, обладнаних киснем, якщо він перевищує 65%. Ще один з критеріїв – рівень госпіталізації, який розраховується на 100 тис населення. Всього є 7 критеріїв. Якщо 2 критерії перевищуються три дні поспіль, тоді згідно рішення комісії ТЕБ НС, вводиться «червоний» рівень до стабілізації ситуації. Ситуація дійсно напружена. Як тільки будуть підстави, ніхто «тягнути» не буде, будуть вводитись обмеження», - відповів Максим Степанов.

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов повідомив, що станом на ранок 4 березня завантаженість по області ліжко-місць з киснем становить 62%.


Нагадаємо, 4 березня з робочим візитом у Вінниці Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. Після 10 години він відвідав «ковідне» відділення у Вінницькій міській клінічній лікарні №1. Там поспілкувався із головною інфекціоністкою в області Ларисою Мороз. Поговорив про якість вакцин з медсестрою і прокоментував, чи віднесуть Вінницьку область в «червону» зону.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Степанов Вінниця 
Матеріали по темі