Суспільство

Стосовно Грабович порушили дисциплінарне провадження. Йдеться про життя 2-річного хлопчика, який на лікуванні у Вінницькій обласній

17 липня 2020, 10:35

У Вінницькій облдержадміністрації порушили дисциплінарне провадження стосовно директорки департаменту охорони здоров’я Людмили Грабович через невиконання посадових обов’язків. Рекомендував провести службове розслідування Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради.

«Сьогодні порушено дисциплінарне провадження стосовно директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації Грабович Л.О.

На вчорашньому засіданні Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я йшлося про порятунок життя маленького пацієнта пульмонологічного відділення Вінницької обласної дитячої лікарні.

Після особистого втручання моєї заступниці Наталі Заболотної ще до засідання Комітету ВР дитина отримала необхідні ліки.

Життя дитини - перш за все. Треба забувати про статуси, посади, а шукати можливість врятувати дворічного хлопчика. А не шукати причини для виправдання.

У Яромира попереду операція - треба подолати хворобу. Це реально», - зазначено в дописі Сергія Борзова.

На засіданні профільного Комітету Верховної Ради питання про лікування дитини підіймали депутати від різних фракцій. Народна депутатка Яна Зінкевич зверталась особисто до Людмили Грабович, але безрезультатно. Нардепи шоковані і обурені тим, що керівник департаменту не реагує ні на прохання батьків, ні на депутатські звернення.

Зрозумівши, що питання із лікуванням дитини вийшло на державний рівень, керівник департаменту охорони здоров’я, пішла на лікарняний.

«Гасити пожежі» внаслідок «діяльності» керівника департаменту охорони здоров’я доводиться губернатору і профільному заступнику. Тільки після втручання Сергія Борзова та Наталі Заболотної, дитина отримала необхідні ліки.

В родині Яромира п’ятеро діток. Мама з хлопчиком вже тривалий час в лікарні, жінка вірить, що життя її дитини врятують.

Вінниця.info, фото - з сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитина департамент Грабович 
Матеріали по темі