Суспільство

Страшно цікаво: у Вінниці запрошують на екскурсію «Скелети з музейної шафи»

27 жовтня 2020, 13:55

31 жовтня з 17:00 до 21:00 у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї триватиме вечірня театралізована програма «Скелети з музейної шафи». У ній для відвідувачів підготували сім локацій.

«На основі знайденого скелету, розповімо, яким був мамонт Вінні 30 тисяч років тому. Також дізнаєтесь, як грали в астрагали – це гральні кості з таранних кісток суглобів задніх кінцівок парнокопитних. Ми представимо модель скелета людини першої половини ХХ ст., знайденого у 2018 р. на території Мурів. Ознайомитесь з жанром живопису епохи бароко, композиційним центром якого традиційно був людський череп. У на одній з локацій побачите орнаментовані ліктьові кістки жінки ІІІ–ІІ тис. до н. е., моторошні знахідки Археологічної експедиції музею, виявлені цього року. Дізнаєтесь про «життя після смерті» згідно з давніми уявленнями. А ще багато іншого», - зауважують представники Вінницького обласного краєзнавчого музею на сторінках у соціальних мережах.

Екскурсія коштує 50 гривень з персони. Замовити її можна попередньо зареєструвавшись за тел:068 725 49 57. Дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00. У зв’язку з карантинними заходами групи формуються до 10 осіб. Тому кількість місць обмежена.

«Тож просимо всіх, хто зареєструвався, та з якоїсь причини не зможе відвідати екскурсії, зняти реєстрацію за вказаним у публікації телефоном. Музей працює з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, тому відвідувачам потрібномати засоби індивідуального захисту», - зауважують музейники.

Також наголошують, що екскурсії для кожної нової групи будуть розпочинатися з інтервалом півгодини від 17 до 21 години.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця музей екскурсія 
Матеріали по темі