Місто

Страви з мангалу, музика і родео. На Вишеньці розпочався літній Food fest. Фото

5 липня 2019, 15:00

5 липня у Вінниці розпочав роботу літній Food fest. Він об’єднався з уже традиційним «Купальським пікніком», тому відбувається біля Вишенського озера.

Смачні страви презентують на 70 локаціях. Повсюди запах смажених шашликів, страв на грилі та ароматної кави. На головній алеї – фотозона із соломи та колосків.

Вінничанам пропонують грузинське меню, екочіпси, солодку кукурудзу, морепродукти, крафтове пиво, морозиво, холодні напої та багато іншого. Смакувати і відпочивати можна під ритми сучасної музики. Біля головної сцени – майже справжнє родео. Можна спробувати осідлати металевого бика.

Поруч – територія для малечі. На ній розташували велетенські батути різної форми. Хоча захід стартував ще опівдні, біля озера не людно. Фестиваль працюватиме до 22 години. Виступить Лері Вінн.

Ввечері організатори обіцяли повітряну кулю. З 19 до 21 години можна буде піднятися на ній в небо. Послуга платна. За 15 хвилин над озером доведеться віддати 400 гривень.

В рамках «Купальського пікніка» відбудуться майстер-класи, конкурси, покази мод серед собак. На Івана Купала – водяні битви, обливання з пожежного авто, плетіння віночків, пінна вечірка та стрибання через багаття.

Вінниця.info

Теги: фестиваль  
Матеріали по темі