Суспільство

Стрази на вухах, каре, каскад та фіолетові локони: тренди зачісок для тварин «весна - літо 2019» у Вінниці. Фото

5 березня 2019, 17:02

З весняним періодом наводити красу актуально не лише серед жінок, які масово записуються до салонів краси на стрижки, фарбування та інші косметологічні процедури. Останні роки модним трендом стало удосконалювати зовнішність тварин. Звісно, ні котам ні собакам ніякого діла немає до того, як вони виглядають. Чого не скажеш про їх господарів, які дотримуються всіх фешн-трендів. Для чотирилапих і відривають спеціалізовані салони краси. Вiнниця.info вирішила дізнатися, що буде актуально для тварин у фешн індустрії сезону – «весна- літо 2019».

Запис до вінницьких зоосалонів краси у повному розпалі. Господарі домовляються на стрижку для своїх улюбленців за кілька тижнів наперед.

«Здебільшого просять підстригти просто коротко. Адже з теплим періодом на вулиці з’являються кліщі. А господарі хочуть, щоб їх тваринка була не лише красивою, а й здоровою. Для того, щоб легше шерсть вичісувалась, і стрижуть коротко», - пояснює Вiнниця.info власниця одного з вінницьких зоосалонів краси Галина Руденко.

Чимало серед власників і тих, хто зважає не лише на практичність у зачісці тварини.

«Для різних порід є властиві тільки їм зачіски. Це залежить від типу шерсті. От болонкам підходить, як називають у народі «каре». А йорків стрижуть, під так званий «каскад». Частіше використовують терміни стрижки під «трієчку», чи «п’ятірочку», коли бриємо «під машинку». Коти у нас загалом бриються наголо, під «лева». Ми п’ять років у бізнесі, і п’ять років тільки так і стрижуться. Адже це практично на місяця 2-3 місяці. Шерсть не сипиться, ніде не літає», - продовжує Галина.

Нові тренди у собачій та кошачій моді – стрази на вухах

«Спеціальним клеєм на зовнішньому боку вушка кріпляться камінчики. Коли шерсть відростає, це все відпадає. Контакту зі шкірою немає. Клей натуральний, мало не їсти його можна. Правда, це суто декор. От припустимо, день народження у господині. Прийдуть гості. Вона може замовити колір стразів на собачці у колір своєї сукні. До прикладу», - посміхається Руденко.

Одним з головних цьогорічних трендів для тварин має стати фарбування у яскраві кольори, такі самі, які нині обирають деякі модники.

«Звичайно, запитують, чи можна зробити фіолетові локони для собаки, чи рожевим хвоста. Можна, але це, на мою думку, лише знущання над тваринами. Це красиво побуде один чи два тижні. Потім почне облазити. Коріння відростати. А кінчики на шерсті будуть перепалені. Тому, перед подібною процедурою, ми завжди спілкуємося із господарями, чи вони дійсно цього хочуть для своєї тваринки», - зауважує Галина.

Тваринам наносять тимчасові «тату»

«Замовляють метеликів, діамантики, квіточки. Ці тату можна вистригати машинкою, чи ножицями. Можна на спеціальний клей класти, через трафарет, а поверх -блискітки. Змивається після першого купання», - додає інший власник зоосалону краси Дмитро Вакула.

У салонах краси тваринкам, які мають довгу шерсть також роблять укладки, вирівнювання та ламінування.

Вiнниця.info

Теги: Вінниця мода тварини 
Матеріали по темі