Суспільство

Стрільба і знешкодження «злочинців» - у Вінниці Князєву показали, як готують поліцейських охорони. Фото і відео

26 жовтня 2017, 12:52

 26 жовтня до Вінницького вищого професійного училищa Депaртaменту поліції охорони прибув голова Нацполіції України Сергій Князєв. Після вручення ключів до автомобіля Mitsubishi Outlander, посадовець подивився показові стрільби та виступи курсантів.

Спершу в тирі перед головним поліцейським збирали зброю та стріляли в мішені. Потім – на тренувальному майданчику знешкоджували умовних злочинців, які відкривали вогонь та кидали вибухову пристрої.

Сергій Князєв зазначив, що сьогодні поліція охорони не має належної матеріальної бази. Форма – застаріла, а пістолети ще радянських часів. За його словами, найближчим часом училище отримає нове екіпірування для навчань.

«Ми бачимо, що захист поліцейського охорони сьогодні не ефективний. Форма устаріла і не може гарантувати безпеку здоров’я нашого поліцейського.

Більшість зброї – це радянські зразки, але ще деякий час ми будемо їх використовувати, тому саме на ній проводимо навчання. Цього поки що досить, аби дати їм навики, щоб вони не боялися.

Ви стріляли у теплому приміщенні, за ідеальних умов. Але треба розуміти, що в житті все не так. Ви маєте не розгубитися, коли бачите реального злочинця і стріляти потрібно в дощ, сніг та при наявності сторонніх людей», - зазначив Сергій Князєв.

На останок голова Нацполіції додав: «Будете гарно вчитися – довше проживете».

Нагадаємо, що голова Нацполіції Князєв передав курсантам Вінниці Mitsubishi Outlander і комп’ютери.

 

 

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція 
Матеріали по темі