Суспільство

Студенти Вінницького політеху цілий день з «клунками» чекають поселення в гуртожиток

26 серпня 2015, 20:02

 26 серпня Вінницького національного технічного університету студенти з батьками сидять з самого ранку в фойє гуртожитку №5, аби дочекатися черги поселення.

Другокурсник Михайло чекає заселеня близько 10 годин, але розуміє, що першим поселяються першокурсники.

«Я з 7 ранку тут чекаю своєї черги, спочатку  тут десь 15 чоловік було, після 11 години людей стало значно більше. Мене не пускають, це зрозуміло, тому що я перепосиляюся. Тут щороку такі черги, в тому році я три дні їздив, аби мене посилили.  В цьому році проблема в тому, що в деканаті сказали всім цим людям, що поселення 26 і тому всі приїхали сьогодні, хоча поселення триває з 26 серпня», - говорить юнак.

 

Батько першокурсника Андрій розповідає, що не розраховував, що тут потрібно буде чекати цілий день та обурюється, що навіть не показали кімнату, яку виділять для сина.

«Якщо, б знав що тут будуть такі черги, я б чи гроші на квартиру взяв щоб переночувати, чи приїхав би в інший день. Ми ж матрацами, сумками, куди назад їхати тепер. Нам навіть кімнати показати не можуть», - збентежено розповідає чоловік.

Першокурсники Владислав та Вадим з Вінниччини кажуть, що чекають на поселення з 10 ранку, де будуть ночувати, якщо їх не поселять не знають, адже всі автобуси додому вони вже пропустили.

 

В свою чергу, комендант гуртожитку № 5 Світлана Гудзь, не бачить проблеми, в тому що сталося сьогодні, вона пояснює черги тим, що студенти хочуть поселитися всі в один день, а вона одна і технічно не встигає це зробити.

 «Причина таких черг, тому що всі студенти хочуть щоб їх прийняли в один день, а поселення проводиться з 26 по 31 серпня, ми приймаємо тільки перший курс, але є студенти, які своєчасно не перепоселилися в травні-червні місяці, зараз вони приїхали і створюють все це. Зараз поселяємо тільки перший курс, а якщо залишаться місця, то поселимо і всіх інших, але в цьому році багато першого курсу. Хоча мій робочий день вже завершився, але я прийму скільки зможу сьогодні людей», - говорить жінка.

Зараз знервованих і виснажених батьків і студентів, які приїхали з інших районів хвилює питання, де їм заночувати, адже з Вінниці після 19 години вже виїхати практично немає чим.

Так поселялися сьогодні в гуртожиток № 5 Вінницького національного технічного університету.

 

А так поселяються студенти університету Південного Іллінойса США в гуртожиток. Черг немає, студентам, які поселяються допомагають спеціально організовані волонтери. Кімнати невеликі, розраховані на 2 чоловік, але чисті і зручні.

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: студенти політех гуртожиток 
Матеріали по темі