Суспільство

Студенти вінницького університету, де президентом є Калетнік, автобусами поїхали на пікет

19 жовтня 2017, 13:31

 19 жовтня на офіційному сайті Вінницького національного аграрного університету опублікували повідомлення про участь студентів у пікеті.

«Неодноразово студенти ВНАУ доводили те, що вони не будуть миритися з бездіяльністю деяких державних структур, виконавчих служб та інших установ, наділених «владою». Вже 10 років молодь годують обіцянками.

Олексій Володимирович Гребенюк, директор ТОВ «Іллінецьке», чиє підприємство заборгувало університету 2 мільйони бюджетних коштів, роками замість того, щоб закрити борг перед студентством, шукає шляхи ухиляння та вирішує питання «по-іншому».

Закривати рахунки в одному банку, відкривати в іншому, приховувати прибутки і при цьому спати спокійно?! Найближчим часом міцний сон йому точно не світить – гарантія від студентів», - зазначено в статті із заголовком «Студентство Вінницького аграрного університету вирушає на пікет!».

 

Мова йде про Олексія Гребенюка, якого громада Іллінецького району підтримувала в 2013 році, коли його звільнили з посади керівника держпідприємства. Люди у відчаї виходили на протестні акції та перекривали рух транспорту в центрі Вінниці. Під час пікету, мітингувальники звинувачували Григорія Калетніка в тому, що він має на меті заволодіти майном та землею підприємства. Тоді ж Григорій Миколайович надав публічну відповідь, переконуючи, що звинувачення безпідставні.

 

Довідка.

ТОВ «Іллінецьке» створено в 2012 році, обробляє 2,4 тис. га землі, займається тваринництвом. Станом на травень утримували до 500 корів.


Вінниця.info, фото автобусів - з сайту ВНАУ

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: мітинг пікет 
Матеріали по темі