Культура

Студенти педагогічного університету створили найбільшу вишиту книгу про Вінницю. Фото

14 вересня 2019, 17:05

Студенти педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вишили книгу про Вінницю. Вона складається з одинадцяти сторінок. На дев’яти – відомі об’єкти обласного центру, на двох інших – герб міста та надпис «Моя Вінниця». Витвір презентували на Майдані Небесної Сотні під час святкування Дня міста.

Завідувачка кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Леся Старовойт розповіла Вінниця.info, що вишивали книгу півроку.

«На книжкою працювали 15 студентів. Вони обирали ті об’єкти, які є найбільш рідними для них. Вишивали. Потім ми ці сторінки перетворили в єдину книгу», - зазначила пані Леся.

На сторінках – вишитий вінницький трамвай та гілка сакури, водонапірна Вежа, Арка, корпус педагогічного університету, площа Костянтина Могилка з літаком, фонтан з Атлантом і планетами, театр імені Садовського, ковані скульптури Вінниці та Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Студенти та викладачі університету цього року підготували до Дня міста чимало цікавих родзинок. Ними стали два найбільших герба Вінниці. Один з них – квітковий, розмір якого сягає 4х5 м, на його виготовлення використали понад 4000 квітів. Другий герб вишитий хрестиком, розміром 4х6 м.

Вінниця.info

Теги: свято День міста вишиванка 
Матеріали по темі