Культура

Студія «Квартал 95» презентує у Вінниці фільм «На прицілі у щастя»

10 липня 2017, 17:27

15 липня о 10.00 в залі  кінотеатру «Родина» відбудеться виїзна прем’єра фільму про історії успіху переселенців «На прицілі у щастя» від Студії «Квартал 95»

Фільм «На прицілі у щастя» - це п'ять історій переселенців з Луганська, які не просто поміняли місця проживання, вони змінилися самі. Почавши життя з чистого аркуша, вони не зламалися перед обставинами. Навпаки, труднощі мотивували їх стати краще, домогтися більшого, знайти в собі нові таланти і, в кінцевому підсумку, знайти себе. Героями фільму стали: Сергій Іванов (Київ, письменник, ведучий ток-шоу «Право на владу» на каналі «1 + 1»), Юрій Хромушин (Чернігів, заслужений журналіст України, фотохудожник), Катерина  Самарська (Харків, співачка, засновник компанії SUGAR & CANELA), Євген Кудрявцев (Ужгород, фотограф), Юлія Острогляд (Івано-Франківськ, керівник відділу PR і маркетингу драмтеатру).

Творці фільму:

Автор сценарію і режисер: Олександр Брагін (автор Студії Квартал95, сценарист фільмів «Слуга народу», «Любов у великому місті», «8 кращих побачень» і ін.)

Продюсери: Андрій Яковлєв, Максим Тужилін, Олександр Брагін.

Оператор-постановник: Максим Тужилін.

Композитори: Олександр Удовенко, Артур Рощупкин, Артем Дорошенко.

Режисери монтажу: Сергій Бердников, Валентин Воронін.

Крім самого показу фільму заплановано зустріч з творцями і героями фільму, живе обговорення проблеми внутрішньо переміщених осіб. Організаторами заходу є Студія «Квартал 95» та Громадська організація «Об’єднання переселенців «Спільна справа». Партнерами виступають: МКП «Кінотеатр «Родина», Департамент соціальної політики Вінницької міської ради, КП Радіокомпанія «Місто над Бугом» та ТОВ «Ливарна компанія «Символ».

Вхід вільний.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт фільм 
Матеріали по темі