Місто

Створити «Хімік»: у Вінниці архітекторів кличуть на конкурс, щоб обрати найкращі ідеї для парку

2 листопада 2018, 15:07

 Інститут розвитку міст оголосив прийом заявок на участь в Архітектурній майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту».

«Запрошуємо архітекторів та ландшафтних архітекторів взяти участь в Архітектурній майстерні щодо розвитку парку «Хімік» у місті Вінниця! Це чудова можливість долучитись до створення сучасного зеленого громадського простору в районі Замостя, і при цьому на практиці застосувати принципи інтегрованого міського планування, визначені Лейпцизькою хартією», - йдеться в публікації на сторінці у «Фейсбук».

Мета Архітектурної майстерні - згенерувати творчі ідеї з просторового планування парку, створити його ідентичність та розробити ключову локацію в парку, виходячи з потреб мешканців.

У рамках майстерні передбачені дві робочі зустрічі з експертами та місцевими мешканцями – 23 листопада та 15 грудня, які будуть проходити у Вінниці та які мають допомогти командам архітекторів максимально врахувати локальний контекст та побажання реальних користувачів парку.

Щоб взяти участь у Архітектурній майстерні, слід сформувати команду фахівців з архітектури та ландшафтної архітектури (2-4 особи). Шляхом конкурсу кваліфікацій буде відібрано три команди, які й візьмуть участь в Архітектурній майстерні.

Винагорода, яку отримають учасники Архітектурної майстерні по завершенні роботи, становить 30 тис. грн для кожної команди.

Дедлайн подачі заявок – 14 листопада 2018 року 23:59.

Детальніше про Архітектурну майстерню та умови участі – за посиланням: https://goo.gl/aDRQgd

Нагадаємо, що у 2016 провели громадські слухання щодо забудови «Хіміка». Тоді люди, які прийшли на голосування, підтримали ідею з церквою київського патріархату. Однак більшості містян, що живуть у різних мікрорайонах, ідея будівництва церкви категорично не подобалася. Хотіли сімейну зону відпочинку. 

У лютому 2018, під час сесії міської ради, землю на «Хіміку» церкві не віддали. Питання забудови парку пообіцяли винести на громадські обговорення. 

30 березня депутати проголосувaли зa створення пaрку «Хімік».

 

Вінниця.info

Теги: парк 
Матеріали по темі