Суспільство

Створити додатковий режим роботи світлофору для людей похилого віку. Петиція

27 серпня 2019, 10:36

Вінничанин звернувся до міської ради із проханням створити додатковий режим роботи світлофору для людей похилого віку, а також для людей з обмеженими можливостями. Чоловік запропонував встановити механізм в існуючі світлофори, який буде додавати час роботи зеленого світла.

Робити це пропонує за допомогою картки вінничанина

«Сам механізм полягає у наступному: люди певної категорії (пенсіонери), зможуть додати роботи зеленого світла, приставивши свої електронні картки до зчитуючого механізму світлофора. Так як у кожної категорїі людей буде власна електронна картка, а світлофор буде додавати час лише у випадку певної картки, це не погіршить умови для водіїв, але стане зручним механізмом для людей, котрим це дійсно потрібно, особливо в місцях лікарень та великих перехресть.

Це дозволить людям комфортніше та зручніше пересуватися містом та покращить їх безпеку», – йдеться в петиції Владислава Грущенка.

Наразі петицію підтримали дві особи, щоб її розглянули в міській раді, потрібно 350 підписів.

Нагадаємо, незабаром у громадському транспорті Вінниці потрібно буде розраховуватися за допомогою спеціальних карток. Їх можна буде придбати у кіосках Вінницької транспортної компанії та у кіосках, які розташовані на зупинках транспорту.

Картки можна буде купити за 60 і 120 гривень. Їх можна буде придбати уже на початку вересня.Вартість проїзду не зміниться.

Вінниця.info

Теги: петиція картка вінничанина пішохідний перехід 
Матеріали по темі