Економіка

Субсидії «живими» грошима та пільги. Вінничанам розповіли, як розраховуватися за комуналку державною допомогою

3 грудня 2019, 11:52

Сьогодні триває третій етап монетизації житлових субсидій – державну допомогу надають «живими» грошима. Разом з тим, такий механізм вперше запровадили для пільгових категорій споживачів. Якщо у першому випадку, громадяни отримують кошти на руки і самостійно розраховуються ними за отримані послуги, то в другому – все відбувається через особисті рахунки в «Ощадбанку». Сума пільги надходить на рахунок і банк самостійно оплачує послуги за пріоритетністю. Якщо виділених державою грошей не вистачає, то про це людей інформують за допомогою смс-повідомлення.

Про це 3 грудня під час прес-конференції розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

За її словами, на сьогоднішній день мають право звернутися до органів соціального захисту за призначенням субсидій в безготівковій формі тільки нові домогосподарства, які не були отримувачами субсидій. Також домогосподарства, в яких відбулися зміни у складі сім’ї. Всі решта, які користувалися субсидією в неопалювальний період, отримують житлову субсидію «живими» коштами.

«Також впроваджується постанова щодо надання права пільговим категоріям отримувати пільги у монетизованій формі «живими» коштами. Для цього всім пільговим категоріям нашої громади потрібно було звернутися до органів соціального захисту і подати заяву з 1 по 15 жовтня для переведення їх на отримання пільги «живими» коштами. Сьогодні до органів соціального захисту звернулися і отримують пільгу «живими» грошима 1149 осіб.

Органи соціального захисту призначають житлову субсидію чи пільгову в готівковій формі чи безготівковій. Людина отримує рахунок з Центру муніципальних систем управління щодо сплати. Враховуючи монетизацію, рахунки приходять з повною вартістю. Тобто, якщо пільговик звернувся щодо перевдення його на «живі» кошти, то в цьому рахунку вгорі написано: ви отримуєте пільгу в готівковій формі або безготівковій. Вказаний розмір пільги. Наприклад, рахунок може бути на 1200 гривень. У самому початку рахунку написано готівкова чи безготівкова форма. Стає зрозуміло, що від загальної суми потрібно відняти пільгу, яку надає держава, а решту – сплатити на фактичні послуги», - пояснила Валентина Войткова.

Нововведення для пільгових категорій діє тільки другий місяць. Начальник обласного управління акціонерного товариства «Ощадбанку» Юрій Боковий розповів, як діє безготівкова форма пільги. Зв’язок з громадянами відбувається за допомогою мобільних телефонів, про суми заборгованості повідомляють смс-ками.

«По-іншому виглядає ситуація стосовно безготівкової форми оплати. Для цього під час звернення в управління соціального захисту громадянин обов’язково повинен вказати свій мобільний телефон. Він є точкою контакту та ідентифікатором клієнта. Для оперативної інформації про свій стан і здійснену оплату державою комунальних, згідно постанови Кабміну, банком розроблений персональний кабінет для кожного субсидіанта чи пільговика. В цей кабінетлюдина може зайти виключноза допомогою мобільного телефону. Тобто ввести на сайті номер мобільного телефону. На телефон прийде повідомлення з кодом, який потрібно ввести для доступу у персональний кабінет. В особистому кабінеті зазначається загальна сума призначеної пільги, переліг послуг, якими користується людина. Є сума, яка призначається комунальною службою до сплати, є сума, яке необхідно сплатити», - зазначає посадовець.

Коли надходять кошти, визначено, що першим сплачується тепло, потім – газ, гаряча вода, холодна вода, електропостачання, сміття та житлово-експлуатаційні витрати. Якщо призначеної пільги чи субсидії достатньо для оплати всіх комунальних послуг, у людини залишається залишок, який накопичується до червня. У червні 2020 року він буде доступним у готівковій формі.

«Людині приходить смс-повідомлення, в якому вказується сума не доплачених послуг. Якщо ж за рахунок пільги сплачені всі комунальні послуги, то смс не прийде, бо немає заборгованості. Підтвердити чи не підтвердити цю інформацію людина зможе в наступному місяці, отримавши виписку з Центру муніципальних систем управління або зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 210 800, або зайшовши у свій персональний кабінет», - додав Юрій Боковий.

Вінниця.info

Теги: субсидії пільговики 
Матеріали по темі