Новини компаній

Сучасні професії, які будуть затребувані у майбутньому

17 травня 2019, 12:34

Після закінчення школи або під час професійної кризи люди замислюються над вибором професії. Сьогодні на ринку праці багато гідних видів зайнятості, які користуються підвищеним попитом. Познайомитися з найбільш популярними професіями і вакансіями в Києві можна за посиланням https://jobs.ua/vacancy/kiev. З них можна вибрати ті, що дозволяють реалізувати власний потенціал. Але, що робити, коли немає чіткого розуміння того, який процес привабливий більше, ніж інші? Пропонуємо познайомитися з професіями, які присутні на ринку праці сьогодні і будуть користуватися попитом у майбутньому.

Чим зайнятися, щоб отримувати хорошу зарплату

Серед престижних і високооплачуваних видів діяльності можна виділити наступні напрямки:

 • комп'ютерні технології;
 • медичне забезпечення;
 • банківська сфера.

З ростом економічного розвитку підвищується попит і на технічні спеціальності. Інженери та фахівці з машинобудування – головні «мішені» для кадрових служб. Не відстає і туристична сфера. Тут збільшується попит на фахівців, які розбираються в нюансах готельного бізнесу та сфери високоякісного обслуговування. Не поступається лідерськими позиціями і область екологічної безпеки.

Розглянемо топ-5 професії, які найбільш затребувані у 2019 році:

 1. Маркетолог. З розвитком соціальний мереж у великій пошані фахівці, які вміють організовуватися продаж у віртуальному просторі.
 2. Прості професії. Як не дивно, але робота двірником і подібні вакансії дуже затребувані на підприємствах (технічний працівник, озеленювач, електрик, робітник на виробничу лінію тощо).
 3. Соціальні працівники. До цієї категорії відносяться психологи і фахівці з догляду за людьми похилого віку та малозабезпеченими громадянами. Зростає попит на лікарів і вчителів, які готові адаптуватися до вимог, що постійно змінюються, і нових реформ.
 4. Кадрові фахівці. Рекрутери, які вміють швидко знаходити відповідні трудові ресурси – на вагу золота, особливо у сферах з великою «плинністю».
 5. Торгові агенти. Оскільки економіка все більше переходить у сферу продажів, стрімко зростає попит на професійних продавців. Вони затребувані не тільки в офлайн-середовищі, а й у віртуальній торгівлі.

Знання основних популярних напрямків дозволить підібрати професію, перевчитися або підвищити кваліфікацію, щоб відповідати вимогам ринку праці.

Професії майбутнього

Підбираючи новий вид діяльності, зверніть увагу на такі спеціалізації, як:

 • 3D-дизайнер;
 • фахівець з інтернет-маркетингу;
 • інженер, що працює з нанотехнологіями;
 • ІТ-програміст;
 • психолог;
 • фахівець по роботі в переробній галузі та ін.

Прогнозується стабільно високий попит на робочі спеціальності. Наприклад, різноробочі у сфері будівництва або електромонтажних робіт, логісти, монтажники-висотники і оператори на різні виробничі процеси, співробітники кол-центрів тощо.

Теги: новини компаній професія 
Матеріали по темі