Події

Суд вдруге не взяв під варту злочинця, що тероризував жителів Вінниччини. Прокуратура не погоджується

14 червня 2019, 12:29

В кінці травня у Вінниці затримали трьох учасників злочинного угрупування, які вимагали повернути неіснуючий борг в розмірі 240 000 доларів США. Або хотіли, щоб підприємець віддав їм фермерське господарство.

Після затримання суд призначив підозрюваним незначну заставу – 86 тисяч гривень. Втім, прокурор не погодився з таким запобіжним заходом і правоохоронцям вдалося знати ще один факт злочину. Один з чоловіків вимагав 100 тис. доларів США з погрозами фізичної розправи у жителя Вінницької області за нібито існуючий борг.

Сьогодні прес-служба прокуратури Вінниччини повідомляє, що злочинцю обрали домашній арешт.

«Позиція прокуратури Вінниччини незмінна - вимагач коштів від фермерів повинен перебувати під вартою На Вінниччині, уже вдруге, суд відмовив у задоволенні клопотання в обранні запобіжного заходу у виді тримання під вартою підозрюваному, який вимагав 100 тис. доларів США, погрожував фізичною розправою жителю одного з районів Вінницької області за, нібито, існуючий борг.

Судом обрано запобіжний захід – домашній арешт. У зв’язку із збільшенням ризиків, передбачених ст. 177 КПК України та встановлення доказів у вчиненні нового злочину, позиція прокуратурою Вінницької області незмінна - вказаний підозрюваний має перебувати під вартою, про що до суду подано апеляційну скаргу», - зазначено в публікації.

Нагадаємо, що у вінницькій піцерії затримали злочинців, які вимагали у підприємця 240 тисяч доларів або фермерське господарство.

Вiнниця.info

Теги: злочин поліція  
Матеріали по темі