Події

Суд відправив за грати рецидивіста, який прийшов купувати будинок і почав душити бабусю, вимагаючи гроші

6 червня 2019, 10:05

Суд призначив міру покарання раніше судимому 35-річному чоловіку, який в Томашпільському районі намагався пограбувати літню жінку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

Під час досудового розслідування встановлено, що 35-ти річний житель с. Шарапанівка Крижопільського району, після звільнення його умовно-достроково з місць позбавлення волі вчинив злочин.

Вдень, 11 вересня 2018 року, чоловік прийшов на подвір’я домогосподарства пенсіонерки, що розташоване в одному із сіл Томашпільського району Вінницької області з метою з’ясування питання продажу будинку, що знаходиться навпроти. Розмовляючи з потерпілою, у обвинуваченого раптово виник умисел на заволодіння належними їй грошовими коштами. Вважаючи що у приміщенні літньої кухні є гроші, у присутності власника домогосподарства, усвідомлюючи, що його дії є відкритими, через вхідні двері проник у вказане приміщення.

Злочинець почав душити пенсіонерку, вимагаючи віддати йому гроші. На крик потерпілої прибігла сусідка.

Нападник усвідомлюючи, що його дії помічені ще й іншою особою, з місця скоєння злочину зник, не реалізувавши до кінця свій злочинний намір.

Обвинувачений вини не визнав, але за принципової позиції прокуратури, вказану особу засуджено за ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 186 КК України (незакінчений замах на грабіж, поєднаний з проникненням у приміщення) та призначено покарання, з урахуванням невідбутого терміну за попередній злочин, у виді позбавлення волі строком на 5 років 3 місяці 16 днів.

Вiнниця.info

Теги: грабіж вирок суду 
Матеріали по темі