Події

Судитимуть двох жителів Вінниччини, які пропонували хабар поліцейським

1 листопада 2019, 14:46

Бершадська місцева прокуратура Вінницької області спрямувала до судів два обвинувальних акти щодо жителів Піщанського та Теплицького районів, які пропонували та надавали працівникам поліції грошові кошти за не притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

Так, вказані особи, керуючи транспортними засобами, порушивши Правила дорожнього руху, були зупинені працівниками патрульної поліції і під час оформлення відповідних адміністративних матеріалів пропонували грошові кошти за не притягнення їх до цієї відповідальності. Не зважаючи на попередження працівників поліції про кримінальну відповідальність за надання такої пропозиції, водії й надалі продовжували настоювати на своєму. Один із них залишив 1 тис. грн у службовому автомобілі поліції.

Вказані дії правопорушників зафіксовано за допомогою відеозйомки та складено необхідні процесуальні документи.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 1 ст. 369 КК України, як пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду та надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує чи надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища. За вказані дії передбачено кримінальну відповідальність у виді штрафу в сумі від 8500 грн до 11900 грн або обмеження чи позбавлення волі від 2 до 4 років.

Вінниця.info

Теги: прокуратура суд хабар 
Матеріали по темі