Суспільство

Суші-бар YAMA пропонує сервіс доставки їжі на електромобілях

14 травня 2019, 13:20

Смачна їжа є не тільки потребою для життя людини, але й джерелом величезного задоволення, посилити яке можливо тільки одним способом — скуштувати страви, приготовані від суші-бару Яма. Адже тільки тут готують найкращі суші у Вінниці — втілення мрії гурманів та справжній феєрверк смаку для прихильників японської кухні.

А якщо Ви зайнята людина, сервіс доставки Яма пропонує доставити страви до Вас додому або в офіс. З їх допомогою можна легко перекусити в обід, організувати вечерю в колі близьких та рідних. Суші, роли, сети, салати, а віднедавна ще й суп, локшина, рамен, рисові чіпси відмінної якості з добірних продуктів найпершої свіжості – ось що чекає кожного, хто замовляє страви від суші-бару Яма. Швидко та обережно працівники доставлять Вам будь-які страви, що є у них в меню.

За вишуканими ролами, гармонійно скомпонованими сетами і вчасною доставкою стоїть команда, яка по-справжньому любить свою справу та своє місто. Саме тому, дбаючи про екологію міста, відтепер доставка страв японської кухні здійснюється на сучасних електромобілях, які є не лише безпечними, а й гармонійно поєднуються з головним принципом команди суші-бару Ями – доставка екологічно корисної їжі на екологічно безпечному транспорті.

Шукайте свою страву на сайті: http://yama.vn.ua/about.html

Телефонуйте 098-548-38-83: понеділок – четвер – 10:00 - 23:00, п’ятниця - неділя – 10.00-02.00.

Замовляйте та насолоджуйтесь!

Теги: ресторан суші 
Матеріали по темі