Новини компаній

Сушимо, заморожуємо чи консервуємо?

7 серпня 2019, 17:02

Кожен із цих способів по-різному зберігає смак та аромат дарів садів і городів, а також корисні мікроелементи, які вони містять. Визначитися, котрий із запропонованих способів найліпше вам підходить, допоможе цей матеріал.

Консервування

Закрити по банках на довготривале зберігання можна практично будь-що — від грибів до кавунів. Консервація дає змогу:

  • протягом одного-двох років їсти овочі та фрукти минулих урожаїв;
  • зберігати дари садів і городів за широкого діапазону температур — від 0 до 15 °C.

Але консервування має і свої недоліки. Серед них:

  • необхідність додавати консерванти — оцет, сіль чи цукор, які забезпечують довготривале зберігання овочів і фруктів. Через це їх не можна давати малюкам до трьох років, а старші діти мають споживати такі продукти в обмеженій кількості;
  • істотне зменшення вітамінів у консервованих овочах і фруктах. Термообробка за високих температур разом із мікроорганізмами знищує і корисні речовини. Так, вміст вітаміну С зменшується на 70 %, вітамінів групи B — на 30 %, А — на 50 %.

Зберегти більше корисних речовин допомагає квашення. У цьому разі консервантами виступають лише сіль та гірчиця. Квашені продукти «живуть» значно менше, від кількох місяців до пів року, але їх можна давати навіть 1,5-2-річним дітям.

Заморожування

Оптимальний спосіб зберегти корисні властивості та свіжість овочів і фруктів. У цьому разі знищуються всі мікроорганізми, але не пошкоджуються корисні мікроелементи. Утім, це стосується лише шокового заморожування — зберігання продуктів за температури –18 °C.

Переваги такого способу:

  • збереження структури плодів, їх смакових якостей та корисних речовин;
  • можливість забезпечити бактеріологічну чистоту продуктів;
  • незмінність маси фруктів та овочів після розморожування — вона знижується менш як на 1 %.

Недоліки заморожування:

  • неможливість повторити процедуру, тому зберігати продукти слід в невеликих місткостях;
  • морозильна камера має великі габарити.

Підібрати потрібний пристрій можна в інтернет-магазині мережі гіпермаркетів «АШАН», використавши посилання — https://auchan.ua/morozil-nye-kamery/.

Сушіння

Спосіб передбачає усунення з продуктів до 80 % рідини, яку вони містять. Це дає змогу довго зберігати плоди з мінімальними втратами їхніх корисних складових.

Такі овочі та фрукти можна включати в раціон маленьких дітей. Єдине, процес підготовки до сушіння є досить марудним, бо передбачає миття, чистку, видалення кісточок, нарізання.

Теги: сушіння консервування новини компаній 
Матеріали по темі