Суспільство

Сувеніри школярів Калинівської громади продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

6 грудня 2022, 17:02

З початку повномасштабної війни педпрацівники, вихованці та учні освітніх закладів Калинівської громади Вінниччини виготовили вже сотні оригінальних сувенірів для підтримки українських захисників. Їх передавали волонтери на передову, пораненим у госпіталь, рідним, які приїздили на ротацію. Цього разу роботи дітей відправлять аж у Францію у благодійний фонд «Vesna 64 Paux France».

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

Усі роботи продадуть на аукціонах та благодійних акціях у Франції, а кошти – передадуть на допомогу військовим.

«Це акція, у якій представлятимуть роботи не лише з Калинівської громади, а й з Києва, Вінниці. Але роботи калинівчан, то основна частина, - каже очільниця волонтерського руху Благодійного Фонду «Без кордонів» Олена Мед. - У нас налагоджена гарна співпраця із французами. Ось, на днях, очікуємо чергову фуру із продуктами харчування, ліками, речами першої потреби. Співпрацюємо із Благодійним фондом «Vesna 64 Paux France». Керівники цього фонду й запропонували нам такий вид співпраці, а коли ми звернулися у відділ освіти – нам пішли на зустріч».

Учні та педагогічні працівники Калинівської громади з охотою та ентузіазмом взялися до роботи. Адже розуміють, що будь-яка допомога українським військовим, людям, які постраждали від рук рашистів, зараз на часі. Тому їх фантазії і таланту не було меж. Вони виготовили вироби з тканини, паперу, дерева, ниток, бісеру, природного матеріалу, картини – перерахувати усі роботи дуже важко.

«Працювали у ліцеях, гімназіях, закладах дошкільної освіти, в будинку дитячої творчості. Усі старалися, щоб їхні роботи були гарними та їх хотіли купити іноземці. Деякі роботи - унікальні. Чого лише вартий літак «Мрія», якого зв’язали гачком. Та й інші роботи заслуговують на похвалу», - розповідає начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

Найближчим часом роботи школярів відправлять у Францію. Організатори акції пообіцяли, що повідомлять згодом про те, яку суму вдалося вторгувати освітянській родині.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Калинівка учні допомога ЗСУ волонтери 
Матеріали по темі