Політика

«Свобода» і «Батьківщина» заблокували сесію Вінницької обласної ради

29 березня 2018, 11:04

 29 березня о 10 годині у Вінниці розпочалася сесія обласної ради, першим питанням якої мав стати звіт голови облради Анатолія Олійника.

На початку засідання слово мав депутат від «Свободи» Андрій Вигонюк. Він сказав, що у приміщенні адмінбудівлі сьогодні небезпечно, говорив про тітушок і зброю. Свій виступ доповнив слайд-шоу. Передає з місця події журналіст Вінниця.info.

У відповідь на таку заяву «опоблоківець» Юрій Яремчук запропонував зробити засідання закритим. Анатолій Олійник сказав, що Вінницька облрада є однією з найпрозоріших в країні, тому такі дії будуть зайвими. Проте все-таки поставив дане питання на голосування. Його підтримали лише 14 осіб.

Після цього деякі депутати заявили, що не згодні з порядком денним, хоча його ще й не встигли затвердити.

«Батьківщина» і «Свобода» підійшли до трибуни і заблокували роботу сесії. Разом з ними представники «Правого сектору» з Хмельницької області. В засіданні оголосили перерву.

«У нас із «Свободою» є меморандум про співпрацю. Ми вважаємо неповагою рішення депутатів про зміну порядку денного. Не розуміємо, чим вони мотивувалися.

Нас не влаштовує, що питання перенесли, тому вирішили заблокувати роботу сесії», - сказав Олександр Попов, представився командиром 7-ї резервної сотні ДУК «Правий сектор Хмельниччини».

 

Нагадаємо, що кілька років тому після Революції Гідності штурмом захопили Вінницьку облраду . Тоді саме «Свобода» і «Батьківщина» були ініціаторами подій. Серед мітингарів були й представники Хмельниччини. 

Вінниця.info

Теги: облрада 
Матеріали по темі