Місто

Святкування Дня міста Вінниці відмінили

4 вересня 2020, 12:21

У Вінниці в 2020 році скасували святкування Дня міста, яке планували проводити три дні - 11,12 і 13 вересня. Свято проведуть, коли закінчиться епідемія коронавірусу.

Про це під час брифінгу 4 вересня повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«На кінець наступного тижня прогнозують ріст захворюваності (на коронавірус - ред.) в місті.

Шановні вінничани, ми планували на наступних вихідних святкувати День народження нашого міста. Щоб убезпечити вінничан, коли планували День міста святкові заходи, розпланували на три дні. Хотіли його зробити так, щоб не було скупчення в одній центральній частині міста, як робили завжди до того. А щоб по мікрорайонах всі вінничани могли з дотриманням санепідемічних правил відсвяткувати День міста. Але в зв’язку з ризиками, які можуть бути на наступному тижні щодо зростання захворюваності, я прийняв не просте рішення, але вважаю його правильним у цій ситуації – ми переносимо свято Дня міста.

Забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям – це добре, але здоров’я вінничан для мене і для нашої команди важливіше.

Коли ми подолаємо епідемію, будемо святкувати», - сказав Сергій Моргунов.

Проекти, які готували до Дня міста, переносять в он-лайн.

Нагадаємо, за 3 вересня у Вінницькій області зафіксували 75 нових випадків захворювання на коронавірус, з них 41 – у Вінниці. За 2 вересня в обласному центрі – 40 випадків за добу.


Вінниця.info

Теги: День міста 2020 Вінниця відмінили 
Матеріали по темі