Місто

Свято наближається: як Вінницю прикрасили до новорічних свят. Фоторепортаж

22 грудня 2019, 13:50

Напередодні Нового року Вінницю прикрашають до наступаючих свят. Яскраві ілюмінації на деревах, площах, будинках – створюють ілюзію казки. До всього того, прикрашають світлодіодними стрічками та великими сніжинками і громадський транспорт.

Традиційно, на майдані Незалежності, перед міською радою встановлюють велетенські сяючі зірки. Металеві конструкції мають срібний колір, по всьому каркасу розміщена світлодіодна стрічка. Із настанням темряви вона зірки починають мерехтіти. Така фотозона збирає біля себе цілі черги охочих сфотографуватися.

Міську раду також прикрашають великими сніжинками та ілюмінацією на фасаді будівлі – «2020». Більшу конструкцію «2020» встановили на сходах біля головного входу до Центрального парку. Велетенські цифри тепер мерехтять вночі.

Також на майдані Незалежності традиційно розташувалася Новорічна Резиденція, вхід до якої прикрасили арками, що святяться вночі. Поруч – Різдвяний Вертеп. Встановили сам будиночок, в ному – фігурки біблійних героїв. Зокрема – Марії, Йосипа, маленького Ісуса.

На площі Ліверпуль встановили кількаметрову металеву ялинку з великими червоними кулями та бантиком на верхівці. Поруч – фотозони із героями мультфільмів від «Дісней».

Оновлений фасад будівлі суду, що на Соборній, прикрасили гірляндами, а на балконах, що на кожному поверсі – встановили ялинки. Поруч, на площі Європейській діє Новорічно-Різдвяний ярмарок та Новорічна пошта.

Нагадаємо, 19 грудня у Вінниці засяяла головна новорічна ялинка, цього року – найвища в Україні.

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Теги: Новий рік свята Вінниця 
Матеріали по темі