Суспільство

Свято сиру, вина та меду: у Вінниці відбудеться фестиваль «Крафтовий дворик»

12 вересня 2019, 14:42

З 12 по 25 жовтня у Вінниці, на Європейській площі проходитиме фестиваль «Крафтовий дворик». Майстри представлять вінничанам крафтові сири, вино та мед, приготовлені за унікальними рецептами.

Крім того, організатори фестивалю готують концертну та розважальну програми – дитячі зони, зони відпочинку та майстер-класи. Організатори запрошують до участі майстрів.

Про це у Фейсбук повідомляють організатори фестивалю.

«Із покоління у покоління, передаючи родинні секрети, майстри зберігають традиційні вікові рецепти. І якщо у Вас є свій унікальний продукт, яким Ви прагнете ділитись зі світом - цей фестиваль саме для Вас!

Долучайтесь до участі - реєструйтесь ТУТ, збережемо традиції та майстерність разом.

І звичайно, на кожного гостя фестивалю очікує ціла палітра оригінальних смаків справжніх крафтових продуктів за унікальними рецептами із перших рук народних митців. Ви зможете не просто придбати щось абсолютно нове, а ще й скуштувати, палосувати і спробувати усе, що побалує та розтопить ваші смакові рецептори.

Крім того, ми готуємо для Вас концертну та розважальну програму із дитячими зонами, зонами відпочинку та майстер-класами.

Усе це подарує гостям незабутні враження, насолоду від оригінальних та натуральних насичених смаків, а учасникам-майстрам можливість познайомити усіх із своїми унікальними рецептами та частинкою родинної майстерності», – повідомляють організатори.

Вiнниця.info

Теги: крафтовий сир вино мед фестиваль 
Матеріали по темі