Події

Ситуація на державному кордоні з Придністровським регіоном Молдови з боку Вінниччини. Офіційний коментар

22 лютого 2022, 12:34

Станом на 12 годину 22 лютого, ситуація на рубежі до Придністров’я, з боку Вінниччини – контрольована та стабільна. Про це редакції Вінниця.info повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.

«Ситуація на державному кордоні з Придністровським регіоном Молдови в межах Вінницької області, а це близько 50 км, на сьогодні контрольована і стабільна. На постійній основі здійснюється відстеження обстановки на даній ділянці кордону. Будь-яких дії провокаційного характеру з боку суміжної сторони не фіксуються. На сьогодні в Могилів — Подільському прикордонному загоні достатньо технічних засобів, озброєння та техніки для виконання завдань з охорони державного кордону. Пункти пропуску на даному напрямку функціонують в штатному режимі. Пасажиропотік в пунктах пропуску не збільшився», - коментують для нашого видання там.

Нагадаємо, у Вінницькій області діє «гаряча лінія» з питань Територіальної оборони. Охочим проходити контрактну службу у підрозділах тероборони Вінниччини на посадах офіцерського, сержантського та рядового складу звертатися за телефоном: 0432 57 60 70.

Також зауважимо, своїми рішеннями щодо визнання «незалежності» окупованих районів Донецької та Луганської областей Росія порушує суверенітет і територіальну цілісність України та легалізує свої війська на Донбасі, які перебували там з 2014 року. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні за підсумками засідання РНБО.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина ситуація кордон коментар 
Матеріали по темі