Суспільство

Ситуація у Вінниці: 28 людям підтверджено коронавірус, 1 пацієнт у важкому стані, 2-х періодично підключають до ШВЛ

31 березня 2020, 17:20

Станом на 31 березня у Вінниці 28 хворих на коронавірус. Один чоловік, віком 56 років, у важкому стані. Він має сукупні захворювання, які з коронавірусом є небезпечними для життя. Двох пацієнтів, в яких підозра на коронавірус, періодично підключають до апарату штучної вентиляції легень.

Про це під час брифінгу 31 березня повідомили голова Вінницької ОДА Владислав Скальський та мер Вінниці Сергій Моргунов.

«Станом на ранок 31 березня у Вінниці зареєстровано 28 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом. Серед них 15 пацієнтів з пологового будинку № 2. Це співробітники, члени родини та контактні особи працівниці пологового. 7 пацієнтів з Подільського онкологічного центру – 6 працівників та 1 пацієнтка. 3 пацієнти які були за кордоном. 3 пацієнта, які самі не були за кордоном і не контактували з прибулими особами.

Серед захворілих 12 – жінки віком від 24 до 73 років. 15 чоловіків від 17 до 61 років і одна дитина віком 5 років», - повідомив Сергій Моргунов.

В інфекційному відділенні першої міської лікарні перебуває 12 пацієнтів. Інші 14 пацієнтів з лабораторно-підтвердженими випадками та члени їх сімей перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів та під контролем поліції.

Окрім того, в лікарнях Вінниці перебувають пацієнти з підозрою на коронавірус. Двоє у важкому стані.

«В інфекційному відділенні дитячої обласної з підозрою на коронавірус перебуває дитина 15 років. Відібрано матеріали для досліджень. Стан середньої важкості.

В інфекційному відділенні першої міської лікарні перебуває 8 пацієнтів з підозрою на коронавірус. Одна пацієнтка з Барського району, інші – вінничани.

В шести пацієнтів з підозрою на COVID-19 зберігається температура 37,5 – 37,8. Двоє мають важку супутню патологію, отримують кисневу терапію, періодично підключаються до ШВЛ. Біологічні матеріали відібрано, відправлено на дрслідження методом ПРЛ», - повідомив міський голова.

Всі пацієнти, які в клінічній лікарні №1 перебувають з пневмонія, будуть додатково обстежені на COVID-19.

Щодо ситуації в пологовому, мер повідомив, що там провели заключну дезінфекцію. Пацієнтки не інфековані.

«У всіх пацієнток, які перебували в пологовому отримані негативні результати досліджень на COVID-19. Вони виписані додому. Одна вагітна переведена в інший пологовий», - повідомив Сергій Моргунов.


Нагадаємо, станом на 10 годину ранку 31-го березня у Вінницькій області зафіксовано 36 випадків захворювання на коронавірус.

25 березня Вінницький міський пологовий будинок №2 закрили на карантин через виявлений коронавірус у медсестри закладу. Визначені всі контактні особи, які самоізольовані і знаходяться під медичним наглядом. 42-річна жінка – медсестра пологового, яка контактувала із знайомими з Польщі. Чоловік 32-х років, який подорожував кількома країнами Європи. 5-річний племінник медсестри та чотири працівниці пологового, віком 30, 35, 44 і 60 років.

27 березня у Вінниці зафіксували випадок захворювання на коронавірус в лікаря Подільського Центру онкології. Хірургічний блок та урологія продезінфіковані.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: коронавірус Вінниця 
Матеріали по темі