Суспільство

Танок на візках та вироби hand-made: у Вінниці відкрили ювілейну виставку новорічних подарунків «Руками створена краса»

11 грудня 2017, 14:16

 11 грудня у Вінниці відкрилась десята, ювілейна, виставка-ярмарок «Руками створена краса». Вінничани презентували вироби хенд-мейд, дітки з обмеженими можливостями вийшли на подіум як моделі, а дівчата продемонстрували танок на візках. Це десята, ювілейна виставка Громадської організації «Гармонія», яка відзначає свою п’ятнадцяту річницю діяльності.

Вінничани можуть не лише придбати унікальні новорічні подарунки, але й протягом двох днів 11 – 13 грудня, долучитись до сніданку із зірками, відвідати фестиваль документального кіно та спробувати смачну калиту.

Голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк підготувала Подяки гостям свята які постійно підтримують громадську організацію та людей з інвалідністю та отримала слова подяки від керівників області, депутатів і громадських діячів.

«Хочу висловити подяку Раї, за те, що вона десятий рік поспіль робить надзвичайну добру справу – всі ми маємо можливість підтримати людей, які потребують допомоги. В житті кожної людини відбуваються певні події. В Раї нещодавно був пост: «моліться за мене». Хтось знає, про що мова, хтось не знає… З Божою допомогою справи йдуть на краще. Тому хочу подарувати Раї 101 троянду і бажаю Раї в житті перейти столітню межу», - говорить народний депутат Сергій Кудлаєнко.

Мер Вінниці, який завітав на виставку, відзначив що завдяки Раїсі, Вінниця поступово стає містом доступним та комфортним для всіх верств населення.

«Бувший міський голова Володимир Гройсман ще 10 років тому разом з Раєю почали серйозно займатись питаннями інклюзії і доступності. Хочу подякувати Раїсі і всій її команді за те, що вони завжди при прийнятті рішень наголошують, що Вінниця повинна бути комфортною. Але вона може бути комфортною коли є доступність для всіх: і для діточок, і для людей з інвалідністю, і для людей похилого віку. Тому доступність у Вінниці це в першу чергу – ваша заслуга», - сказав С. Моргунов.

Також Сергій Моргунов запросив всіх відвідати виставку і придбати новорічний сувенір, який виготовили люди з обмеженими можливостями.

«В нас немає обмежень, в нас є можливості. Я хочу щоб ви були щасливими, активними, енергійними. Тому разом будемо втілювати нові проекти і нові можливості», - говорить голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ярмарка 
Матеріали по темі