Суспільство

Танцюрист Тедді у м’ясному павільйоні: у Калинівці оригінально привітали продавчиню. Відео

26 листопада 2021, 13:32

25 листопада у м’ясному павільйоні ринку Калинівки оригінально привітали із днем народження продавчиню. Під час розпалу робочого часу, з динаміків гучномовця заграла вітальна пісня. До середини приміщення під музичний акомпанемент зайшов ведмідь Тедді. Ростова лялька з івентагенства була одягнена у циліндр та фрак. Іменинниці також подарували букет з трояндами кольору «бордо». А Тедді запросив на запальний танець.


Оригінальне привітання сподобалося як продавцям, так і покупцям. Всі знімали привітання на відео, яке і виклали у соціальні мережі.

«Іменинниця не знала, ніхто не здогадувався - усі працювали, як завжди. Коли ми увімкнули музику, а ведмедика ще на горизонті не було - всі уже почали переглядатись «що ж то коїться» А далі, коли з'явився Тедді та підійшов до іменинниці, вона була шокована і впевнена, що була щаслива. Бо бути тією людиною, якій дарують щастя і радість в особливий спосіб завжди приємно», - зауважує Євгенія Марчуку коментарі під постом пабліку «Підслухано. Калинівка».

Як з’ясувалося, іменинницю звати Наталія.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, відео Олександра Насадюк з «Підслухано Калинівка».

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина привітання Тедді 
Матеріали по темі