Влада

Татусяк хоче Політико-консультативну раду з проєвропейськими принципами

20 грудня 2010, 11:14

Голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк закликав Політико-консультативну раду, яка діє при обласній Раді та облдержадміністрації, змінити форми роботи та працювати по-європейськи

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облради.

«Запити суспільства і держави змінюються, політичні партії та громадські організації мають працювати за проєвропейськими принципами: вимагати від влади дій, порушувати незручні питання, контролювати виконання рішень… Це нові форми роботи, які має взяти на озброєння Політико-консультативна рада», – наголосив С.Татусяк.

На своєму засіданні Політико-консультативна рада запропонувала зробити у бюджеті 2011 року пріоритетними статтями оплату праці та комунальних послуг, забезпечення незахищених верств населення продуктами харчування та медикаментами.

Також, на думку членів ПКР, обласний бюджет має бути спрямований на розвиток енергозберігаючих технологій та екологічної безпеки регіону. Окрім того, сприяти формуванню житлового фонду на Вінниччині і конструктивній співпраці між роботодавцями та працівниками.

Також Політико-консультативна рада звернулась до Верховної Ради України з проханням щодо забезпечення матеріальних виплат дітям війни.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі