Суспільство

Татусяк хоче возити проекти законів по всіх селах Вінницької області

3 грудня 2010, 12:09

Голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк має намір сприяти громадським обговоренням усіх законодавчих актів, які приймаються центральними органами влади, у кожній громаді Вінницької області.

Про це повідомляє прес-служба облради.

"Я буду робити все для того, аби документи, які регулюють та впливають на життя громадян, з Києва надходили у кожну територіальну громаду області. Потрібно, щоб у кожному селі, селищі законопроекти проходили широке громадське обговорення, і лише тоді поверталися назад з зауваженнями та пропозиціями", – зазначив він.

Татусяк вважає, що якби податковий кодекс, який сьогодні викликав значний суспільний резонанс, пройшов повноцінну процедуру громадських слухань, то не було б ні мітингів, ні протестів.

"Ми упустили цей момент. Завадила виборча кампанія. Але це не знімає з нас відповідальності – ні з виконавчої влади, ні з органів самоврядування", – підкреслив він.

Голова Вінницької облради також має намір залучати до процедури обговорення законодавчих актів громадські організації Вінниччини, які, за його словами, є «збудниками спокою влади».

Нагадаємо, що новообраний голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк хоче бачити критику влади на шпальтах місцевих газет.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі