Культура

Театральний сезон у Вінниці розпочався прем’єрою «Біла ворона». Фото

20 вересня 2018, 12:04

 19 вересня Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського відкрив свій ювілейний 85-й театральний сезон. Прем’єрою цьогоріч стала сучасна рок-опера «Біла ворона» режисера Тараса Мазура, авторства Юрія Рибчинського та Геннадія Татарченка.

Про це йдеться в повідомленні на сайті ОДА.

У глядацькій залі, за традицією прем’єри, був аншлаг. Сюжетом рок-опери є історія Жанни д’Арк, яку суспільство спочатку прославило, а потім нещадно засудило.

Вперше рок-опера «Біла ворона» з’явилася в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка в Києві в 1991 році у постановці Сергія Данченка. Через кілька років компанія «Бенюк-Хостікоєв» на базі Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки також у столиці поставила так звану «Білу ворону» №2, яка побувала майже на всіх сценах України, зокрема й на Вінниччині.

«Театр вселяє велику енергію і почуття того, що все життя прекрасне. Ми маємо надзвичайно талановитих молодих акторів. Спільними зусиллями ми оновили театр, але ми повинні розуміти, що все велике твориться руками звичайних людей», - сказав у вітальному виступі голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Директор театру Володимир Лозовий зазначив, що до 85-го театрального сезону готувалися ретельно. За літо встигли оновити інтер’єр, зокрема замінили паркетну підлогу та обладнання електрощитової шафи, завершили монтування системи вентиляції й кондиціонування глядацької зали.

Щодо подальшого репертуару театру, то він обіцяє бути багатим на прем’єри: 1 листопада на малій сцені відбудеться перша вистава Олександра Володарського «Селфі із склерозом», яку ставитиме головний режисер – народна артистка України Таїсія Славінська. І традиційно для дітей на Новий рік буде цікавий проект – новорічна казка Андерсена «Русалочка».

Раніше ми писали, що 2 жовтня у Вінниці відбудеться прем’єра музично-драматичної вистави «Про що знаю тільки я».

Вiнниця.info, фото - сайт ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: театр 
Матеріали по темі