Місто

«Teen City» та фестиваль біля Родинного озера – розповіли, які заходи чекають на мешканців Тяжилова на День міста

3 вересня 2020, 17:03

13 вересня з 12:00 до 18:00 у Тяжилові розгорнеться «Teen City». Тут відбудуться концерти, майстер-класи, діятиме дитяча фуд-зона та шалена лабораторія тощо. У цей же день з 13-ї до 19-ї години біля Родинного озера відбудеться «Тяжилів Fest».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, у третій день відзначення Дня міста, 13 вересня, свято відбудеться на Тяжилові, де діятимуть дві локації.

«Жителі Тяжилова з нетерпінням чекають на свято. У нас буде багато різних заходів, більшість з них – для родинного відпочинку, щоб батьки спільно з дітьми провели цікаво час. Для діток буде багато різних активностей, тож кожен знайде те, що цікаве саме йому. До речі, одна з локацій, на яких відбуватиметься свято, – Літній театр, який побудували в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Тоді люди віддали за нього свої голоси, і тепер тут часто проводяться різноманітні заходи, в тому числі й мистецькі вихідні», – розповів депутат міської ради Володимир Онофрійчук.

Детально про заходи, які відбуватимуться у Тяжилові до Дня міста розповіла начальник відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

«Локація «Teen City» біля Літнього театру діятиме з 12-ї до 18-ї години. Тут на сцені виступатимуть представники танцювальних та вокальних студій міста, проходитимуть творчі майстер-класи. Для діток зроблять фуд-зону. Працюватимуть з малечою аніматори», – розповіла Юлія Мончак.

Біля Родинного озера з 13-ї до 19-ї години проходитиме «Тяжилів Fest». Тут виступатимуть танцювальні студії міста, народні колективи, Dj та Mc. Також на березі озера будуть працювати дитячі зони відпочинку із майстер-класами та фуд-кортами. Окрім того, на цій локації вінничани зможуть зробити миттєве фото собі на згадку про День міста.

Нагадаємо, раніше в міській раді розповіли про заходи в мікрорайонах Сабарів та Пирогово.

День міста на Волошковій біля озера святкуватимуть уже в новому Літньому театрі.

Про детальну програму на День міста у цьому році, читайте ТУТ.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: День міста Тяжилів Вінниця фестиваль 
Матеріали по темі