Економіка

Термін підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» продовжено ще на місяць

1 вересня 2021, 09:08

ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає своїм клієнтам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж».

За численними зверненнями клієнтів, термін підключення до цього тарифу продовжено ще на один місяць - до 30 вересня 2021 року.

Станом на 30 серпня близько 8 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» вже подали заявки на перехід на тариф «Твій газ рівномірний платіж».

Споживачі обирають Рівномірний, тому що він дозволяє весь рік платити за газ однакові суми та не перейматися передачею показників лічильника. Рівна сума в платіжці кожного місяця, це так само зручно як підписка на фільми чи музику. А ще «Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити навантаження на сімейний бюджет протягом року, щоб уникнути великих сум у платіжках під час найхолодніших місяців.

Ціна блакитного палива для побутових клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» у вересні залишається незмінною і становитиме 7,99 грн за кубометр.

Розрахувати свій орієнтовний щомісячний платіж у рамках тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» можна на спеціальному сайті. Більше інформації про тариф та зручні способи переходу на нього дізнавайтеся:

  • у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua ;
  • залишивши заявку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (вам передзвонить наш менеджер);
  • зателефонувавши за номерами: (0432) 605- 304 ; (067)433-11-89;
  • через Viber-bot 7104ua.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницягаз Збут 
Матеріали по темі