Суспільство

Ті, хто першим прийдуть на допомогу: у Вінниці відзначають День рятувальника. Фото

17 вересня 2019, 13:43

17 вересня в Україні відзначають День рятувальника. У Вінниці відбулися урочисті заходи з нагоди свята та нагородження кращих рятувальників області.

На площі перед Будинком Офіцерів, відбувся показ сучасного обладнання і техніки – службові автомобілі, амфібійний аероглісер. Щонайбільше уваги до себе привертав службовий собака – лабрадор Норіс. Чотирилапий охоче фотографувався та виконував команди, за що зібрав навколо себе чималу публіку.

В приміщенні Будинку Офіцерів для рятувальників підготували святковий концерт, де також нагородили кращих працівників цивільного захисту. Їм вручили грамоти і грошові премії.

Довідка.

День рятувника відзначається щороку згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. Професійне свято не тільки для працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але й для громадяни, внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Нагадаємо, 17 вересня у Києві нагородили двох жителів Вінниччини, які стали лауреатами Всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року». Відзнаку отримала Світлана Юркевич та Володимир Рудий. Дипломи вручав президент Володимир Зеленський та голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Вінниця.info

Теги: рятувальник свято нагородження 
Матеріали по темі