Суспільство

Тільки три дні у Києві прийматимуть кращі лікарі з Ізраїлю

13 жовтня 2017, 12:24

  Мережа клінік «Адоніс» та медична група «Алар» дають можливість українцям скористатися послугами кращих лікарів Ізраїлю не їдучи за кордон.

Тільки три дні у Києві: 19, 20, 21 жовтня можна буде проконсультуватися з досвідченими спеціалістами: терапевт (кардіологія, ревматологія, ендокринологія), ортопед-травматолог (вертебрологія, хірургія хребта) та онколог.

Сучасний Ізраїль займає одну з лідерських позицій у світовій медицині. За деякими показниками, медицина Ізраїлю випереджає навіть США та Німеччину. Ізраїльські медики вважаються одними з найбільш освічених та професійних у світі. Для того, щоб стати повноцінним лікарем та одержати ліцензію на медичну практику в Ізраїлі, потрібно вчитись в середньому 12-13 років.

Саме тому мережа клінік «Адоніс» та медична група «Алар» дають можливість українцям переконатися у професіоналізмі та обізнаності ізраїльських лікарів.

Не втрачайте можливість отримати обстеження найвищого рівня, точний діагноз і призначення ефективного лікування від провідних фахівців Ізраїлю у Дні ізраїльської медицини в Києві.

Точний діагноз! Запорука здоров’я!

Адреса: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26к, 2 хв. від м. Осокорки. Телефон: 044-220-36-03.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лякарі 
Матеріали по темі