Афіша Вінниці

Тілом можна показати все! 24 травня Вінниці це доведе театр тіней TEULIS

11 травня 2016, 17:48

 Мистецтво оживаючих силуетів – саме той випадок, коли мовчазна дія красномовніша за будь-які слова!

Сучасні театри тіней тому настільки популярні у світі, що дарують казку, фантастику, щось настільки бездоганно красиве і глибоке, що одразу торкається серця кожного глядача, незалежно від віку і статі, соціального статусу чи рівня прагматичності. У диво і казку насправді починають вірити всі: і дорослі, і діти…

Пережити найнеймовірніші емоції вінничани вже скоро зможуть на концерті кращого театру тіней України TEULIS, який 24 травня о 19.00 у Будинку офіцерів презентує своє нове шоу «Володарі тіней». Майстри-артисти покажуть всі найкращі номери, якими неодноразово вражали вибагливу світову публіку у Японії, Об’єднаних Арабських Еміратах та багатьох країнах Європи.

У яку б країну не приїхав, театр тіней TEULIS всюди викликає фурор. Секретом свого успіху артисти називають здатність нестандартно мислити. Вони щоразу вигадують нові трюки і приголомшливі номери – ні на день не припиняють експерименти і творчі пошуки, якими сповнена кожна репетиція.

– Наші артисти дуже працьовиті і цілеспрямовані, - відзначає режисер-постановник театру тіней TEULIS Віталій Сусловець. – Робота з тінню дуже специфічна. Наприклад, коли створюємо якусь форму, спочатку над нею працюємо перед екраном, тому що іноді доводиться робити це всліпу, а потім доводимо все до автоматизму. Тіло все запам’ятовує! Артист знає: якщо він стоїть саме у цьому місці і саме у такій позі, то все виходить.

Один-єдиний неточний рух і може бути втрачена вся картинка номеру. Тому артисти театру тіней TEULIS володіють своїм тілом на всі сто відсотків! Кожен рух відточений до ідеалу, адже весь сюжет шоу і всю палітру емоцій головних героїв артисти передають самими лише жестами.

Володіючи технікою на межі людських можливостей, артисти театру TEULIS воістину творять дива на сцені! Неймовірним чином поєднують танець, акробатичні трюки і пантоміму, перетворюючи складні з технічної сторони номери у легкі і невагомі замальовки, а знайомі всім почуття любові і ненависті, добра і зла, страху і очікування дива таким чином знаходять своє неординарне вираження.

Їхній легкий стиль і приголомшливі візуальні ефекти так влучно доповнюються відеоконтентом, який ретельно продумує художник-оформлювач, що кожне шоу театру тіней TEULIS викликає невимовне захоплення у публіки.

Свою порцію захвату і найяскравіших емоцій вінничани отримають 24 травня о 19.00 у Будинку офіцерів на презентації нового приголомшливого шоу театру тіней TEULIS «Володарі тіней».

Квитки на концерт, який принесе масу незабутніх вражень всій родині, поспішайте придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у касах ТСК «Магігранд» (2 поверх), театру імені Садовського і Будинку офіцерів та за телефоном безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці: (0432)57-55-55.

Пригощає ресторан «Тифліс».

Організатор концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт шоу 
Матеріали по темі